Blacha z rozbiórki

Blacha trapezowa używana

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „blacha trapezowa używana” i już można znaleźć całkiem sporo takich blach. Ich największą zaletą jest oczywiście cena, która jest znacznie niższa od ceny blachy nowej, prosto z magazynu. Można ją znaleźć na stronach internetowych w zakładce „sprzedam” lub w serwisach aukcyjnych takich, jak allegro.

Blacha trapezowa z rozbiórki

Blacha trapezowa pochodzi zazwyczaj z rozbiórki. Kupując używaną blachę trapezową trzeba zachować ostrożność i postarać się znaleźć blachy o dobrym wyglądzie oraz jakości. Ważne, aby nie miały rys i nie były zniszczone czy skorodowane. Blacha z rozbiórki jeśli jest w dobrym stanie posłuży nam jeszcze przez wiele lat

Używana blacha trapezowa – wady i zalety

Blacha używana

Źródło obrazka: http://tinkaa.nazwa.pl/sestal/allegro/zdjecia/T14/KL1/B1%20(35).JPG

Zaletami używanej blachy trapezowej są jej ceny – kupując tego rodzaju blachy można zaoszczędzić nawet 50 procent przeznaczonych na jej zakup pieniędzy. Wadami są rysy i uszkodzenia lub korozja. Dlatego nigdy nie wolno kupować takich materiałów budowlanych w ciemno. Zawsze trzeba je zobaczyć i kupić blachy, których parametry są nam dokładnie znane.

Ceny używanych blach trapezowych

Ceny używanych blach trapezowych są bardzo zróżnicowane. Mogą one wynosić od nawet 7 złotych netto do 12 złotych netto za metr kwadratowy tego materiału. Jednak cena nie jest jedynym parametrem. Równie ważna jest jakość tego tworzywa budowlanego.
Podsumowując, zalecamy kupno blach z pewnego źródła i dokładnie wcześniej obejrzanych. Na pewno uchroni to nas przed rozczarowaniem oraz kłopotami. Powodzenia w zakupie takich materiałów.

Używana blacha trapezowa
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria blach trapezowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany