Blaty mineralno akrylowe

Blat akrylowy

Blaty akrylowe są całkiem przystępnym rozwiązaniem. Akryl w tym wypadku nie jest tworzywem do utwardzania paznokci, lecz znakomicie utwardza między innymi blaty kuchenne akrylowe. Można obejrzeć w sklepach, ale można je również znaleźć w internecie i troszkę o nich poczytać.

Ceny blatów akrylowych

Metr kwadratowy blatu akrylowego kosztuje niewiele. Są to zazwyczaj ceny do zaakceptowania, dlatego produkt ten dobrze się sprzedaje. Ceny blatów akrylowych nie zbijają z nóg. Akryl imituje kamień naturalny. Ma sporo zalet, nawet więcej niż kamienie naturalne, z których wytwarza się blaty kuchenne.

Blaty akrylowe – zalety

Blaty akrylowe

Źródło obrazka: http://ltopsold.rakesolutions.com/PICT6306.JPG

Akryl jest odporny na gorącą wodę, uderzenia oraz uszkodzenia termiczne. Nie chłonie brudu i wilgoci, a zatem jest bardzo ekologiczny. Produkowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Można go łatwo odnawiać i naprawiać. Jednym zdaniem: materiał prawie idealny.

Wady tego blatu

Jedyną wadą blatów i parapetów akrylowych jest to, że mogą zostać łatwo zarysowane. Jednak i na to jest rada: wystarczy wypolerować taki blat i już odzyska on urodę oraz piękno.

Blaty mineralno-akrylowe

W sprzedaży dostępne są również blaty mineralno-akrylowe, które również mają urok i urodę, a ich piękno jest ponadczasowe. Są one twarde i wytrzymałe, a dzięki nakrapianym powierzchniom przypominają wyglądem marmur lub granit. Dlatego każdy użytkownik może bez wahania je kupić. Podsumowując, blaty akrylowe oraz blaty mineralno-akrylowe są tańszą alternatywą dla blatów z granitu, marmuru i piaskowca. Cena oraz jakość zachęcają konsumentów do zakupu takich wyrobów. Dostępne są one w sklepach internetowych oraz tradycyjnych. Obejrzenie zdjęć, poczytanie opisów oraz opinii innych konsumentów to dobry pomysł przed zakupem.

Blaty akrylowe

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Reklama

Galeria blatów kuchennych