Blaty kompozytowe

Blaty kompozytowe

Gdy zamierzają Państwo kupić blat kuchenny to warto wziąć pod lupę i obejrzeć uważnie blaty kompozytowe. Blat kompozytowy to trwały i solidny blat na lata – takie są opinie jego użytkowników opublikowane w internecie.

Blaty kuchenne z Corianu

Blaty kompozytowe Corian czy Staron zyskały już renomę na rynku. Z kompozytu można także odlać zlew i korzystać z takiego zlewu i blatu na co dzień. Internauci mają obawy co do trwałości tego, co znane jest jako blat z kompozytu, jednak nie są to obawy uzasadnione. Może nieco łatwiej go zarysować, ale możliwe jest polerowanie, a poza tym blaty kuchenne kompozytowe wyglądają bardzo szlachetnie i są ozdobą każdej kuchni.

Blaty kompozytowe – cena

Blaty kompozytowe kosztują od blisko 500 złotych za metr bieżący materiału, dlatego ta cena jest dość przeciętna jak na blaty kuchenne. Kolorystyka jest zróżnicowana – mogą być białe, kremowe, beżowe, brązowe lub w innej kolorystyce i nakrapiane kropkami czy pełne nieregularnych plam. Sprawia to, że kompozytowe blaty mają w sobie niepowtarzalny urok i zdobią kuchnię jak żadne inne.

Blaty kompozytowe vs granit

Blaty kompozytowe

Źródło obrazka: http://www.domity.ru/image.html?format=raw&id=364&type=orig&view=image

Oczywistym jest, że granit czy marmur bezapelacyjnie wygrywają z kompozytem, ale niewiele osób stać na zakup granitu czy marmuru, a prawie każdy może pozwolić sobie na blat kuchenny kompozytowy.

Opinie o kompozytach

Podsumowując, każdy zakup wymaga przemyślenia i rozwagi, dlatego warto nie tylko zastanowić się i prześledzić strony internetowe, lecz również porozmawiać z rodziną i zaprzyjaźnionymi fachowcami. Kompozyt jest materiałem termoplastycznym, który łatwo utrzymać w ładzie i porządku. W przypadku zarysowań i drobnych uszkodzeń renowacji nie przeprowadzamy samodzielnie, lecz zamawiamy ją u profesjonalisty.

Blat kuchenny kompozytowy
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria blatów kuchennych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany