Białe cegły

Biało mi…

Cegła pomalowana na biało to wyjątkowa dekoracja wnętrza. Subtelna doza elegancji w połączeniu z niezawodną funkcjonalnością, daje szereg możliwości aranżacyjnych.

PAMIĘTAJ: cegła to popularny materiał budowlany, wykorzystywany (od niepamiętnych czasów) do stawiania potężnych obiektów użytkowych oraz skromnych lokali mieszkalnych!

Biała cegła


Cegła na ścianie? To rozwiązanie!

Biała ściana nie musi być nudna… Wręcz przeciwnie! Surowy klimat powierzchni sprawia, że w połączeniu z drewnem, ściana nabiera niecodziennego charakteru.

UWAGA: biała cegła położona na ścianę, wniesie do wnętrza nutkę świeżości i nowoczesnego wyglądu!

Cennik:

– Stara, biała cegła belgijska (kamień dekoracyjny) – cena: 32.00 zł za metr kwadratowy;
– Stara, biała cegła dekoracyjna (biel naturalna) o wymiarach: 20 cm x 6,5 cm x 1,5 cm – cena: 39.00 zł za metr kwadratowy;
– Stara, biała cegła ozdobna (najwyższej jakości imitacja starej cegły!) o wymiarach: 20 cm x 6 cm x 1,5 cm – cena: 42.00 zł za metr kwadratowy/BRUTTO.

PAMIĘTAJ, ŻE: wyżej przedstawione wartości mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej!

W mojej magicznej… kuchni!

Kuchnia to pomieszczenie, w którym dzieje się wiele… Wysoce eksploatowana, narażona bywa na morze perturbacji. Mimo licznych ścieków i… zacieków, biel w kuchni to dość popularny widok.

CZY WIESZ, ŻE: biała cegła w kuchni optycznie powiększy wnętrze?

W salonie, sypialni i przedpokoju…

W salonie – podkreśli charakter miejsca, w sypialni – ożywi intymną całość, w przedpokoju – ukoi nerwy…już od progu! Biała cegła – nieoceniony i… niedoceniony element aranżacji domu!

WAŻNE: wszechstronność zastosowań, gwarantuje 100 % zadowolenie klientów!

Biała cegła

Szukaj w serwisie

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Reklama

Galeria cegieł