Białe cegły

Biało mi…

Cegła pomalowana na biało to wyjątkowa dekoracja wnętrza. Subtelna doza elegancji w połączeniu z niezawodną funkcjonalnością, daje szereg możliwości aranżacyjnych.

PAMIĘTAJ: cegła to popularny materiał budowlany, wykorzystywany (od niepamiętnych czasów) do stawiania potężnych obiektów użytkowych oraz skromnych lokali mieszkalnych!

Biała cegła

Źródło obrazka: http://www.muralswallpaper.co.uk/sites/default/files/styles/full_lightbox/public/product_images/Walls-Clean-White-Brick-Wall-Mural-Room.jpg?itok=DCHvA2Kn

Cegła na ścianie? To rozwiązanie!

Biała ściana nie musi być nudna… Wręcz przeciwnie! Surowy klimat powierzchni sprawia, że w połączeniu z drewnem, ściana nabiera niecodziennego charakteru.

UWAGA: biała cegła położona na ścianę, wniesie do wnętrza nutkę świeżości i nowoczesnego wyglądu!

Cennik:

– Stara, biała cegła belgijska (kamień dekoracyjny) – cena: 32.00 zł za metr kwadratowy;
– Stara, biała cegła dekoracyjna (biel naturalna) o wymiarach: 20 cm x 6,5 cm x 1,5 cm – cena: 39.00 zł za metr kwadratowy;
– Stara, biała cegła ozdobna (najwyższej jakości imitacja starej cegły!) o wymiarach: 20 cm x 6 cm x 1,5 cm – cena: 42.00 zł za metr kwadratowy/BRUTTO.

PAMIĘTAJ, ŻE: wyżej przedstawione wartości mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej!

W mojej magicznej… kuchni!

Kuchnia to pomieszczenie, w którym dzieje się wiele… Wysoce eksploatowana, narażona bywa na morze perturbacji. Mimo licznych ścieków i… zacieków, biel w kuchni to dość popularny widok.

CZY WIESZ, ŻE: biała cegła w kuchni optycznie powiększy wnętrze?

W salonie, sypialni i przedpokoju…

W salonie – podkreśli charakter miejsca, w sypialni – ożywi intymną całość, w przedpokoju – ukoi nerwy…już od progu! Biała cegła – nieoceniony i… niedoceniony element aranżacji domu!

WAŻNE: wszechstronność zastosowań, gwarantuje 100 % zadowolenie klientów!

Biała cegła
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria cegieł

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany