Choinki Ledowe

Choinka LED – ciekawy pomysł na bożonarodzeniowe drzewko

Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą się z choinką. Pięknie ubrane drzewko pozwala poczuć się wyjątkowo, niezależnie od tego, czy jest ono żywe, czy sztuczne. Jeśli chcesz, żeby w tym roku choinka była naprawdę wyjątkowa to zdecyduj się na model ze wbudowanymi diodami LED.

zdj1

Choinka LED – co to jest?

Masz już dosyć żmudnego ubierania lampek i chcesz z tym raz na zawsze skończyć? Nie ma żadnego problemu, możesz mieć świecącą choinkę, bez długich godzin spędzonych na jej przystrajaniu. W jaki sposób to zrobić? Wybierz choinkę światłowodową LED, taką jak w oneled.pl i zapomnij o mozolnym nakładaniu lampek.

Co sprawia, że na to drzewko nie trzeba ich zakładać? Jej wyjątkowa konstrukcja – z pozoru przypomina kolejną sztuczną choinkę, ale nią nie jest. Na każdej gałązce znajduje się około 30 wiązek światłowodowych i to one sprawiają, że emitowane jest światło. To doskonały sposób na to, żeby zrezygnować z tradycyjnego rozwieszania lampek, a jednocześnie nie tracić efektu, jaki daje oświetlone drzewko.

Co wyróżnia choinki światłowodowe?

Argumentem za wyborem takiego modelu jest to, o czym wspomnieliśmy wcześniej, czyli świecące drzewko i to bez potrzeby zakładania osobnych lampek. Wybierając choinkę ze wbudowanymi diodami nie musisz tracić czasu na czasochłonne układanie światełek. Swoim wyglądem nie różni się ona od innych modeli sztucznych drzewek, poza tym, że na swoje własne oświetlenia. Możesz ją ustroić według własnych upodobań.

A na jaki kolor ją udekorować? To już zależy od Ciebie. Choinka LED ma swój własny moduł sterujący, za pomocą którego możesz wybrać kolor, na jaki ma świecić. Do wyboru masz aż 3 kolory: zielony, czerwony i niebieski. Sam zdecyduj czy światłowody mają emitować stałe światło, czy jednak wolisz wybrać jakiś efekt. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią opcję na przełączniku.

Nie musisz się obawiać tego, że przez to, że wykorzystano wbudowane oświetlenie to choinka nie będzie trwała. Ten model nie różni się swoim wyglądem od innych a dodatkowo została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wszystko po to, żeby mogła swoim wyglądem cieszyć Cię i inne osoby, które będą na nie patrzeć.

Jak działa choinka LED?

zdj2

Do tego, żeby drzewko rozbłysło swoim światłem i oświetliło pomieszczenie wystarczy ją tylko podłączyć do prądu. Działa ona tak samo, jak standardowe lampki, wystarczy napięcie 230V, 50Hz. W każdej gałązce jest 30 wiązek światłowodowych, które znajdują się na ich zakończeniach. To one emitują światło w określonym kolorze.

Co ważne, korzystanie z drzewka jest w pełni bezpieczne. Wiązki nie nagrzewają się, dlatego nie musisz się obawiać o to, że ty albo któryś z twoich domowników się poparzą od nich. Jednak bardzo ważne jest to, żeby nie zasłaniać otworów wentylujących, które są umieszczone w podstawie choinki. Dzięki temu właściwa temperatura zostanie utrzymana i produkt będzie mógł bezawaryjnie działać. Końcówki wiązek możesz formować i przycinać w dowolny sposób. Obsługa modułu sterującego również nie powinna przysporzyć Ci żadnych problemów.

Choinka LED
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria choinek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany