Rusztowanie aluminiowe

Rusztowania aluminiowe – kiedy można z nich korzystać?

Rusztowania aluminiowe doskonale sprawdzają się podczas prac na wysokości (zarówno tych niskich, jak i wysokich). Produkty wykonane zostały z wysokogatunkowego surowca, zapewniającego komfort pracy oraz maksimum stabilności – można ich używać jako pomostu bądź rusztowania. Konstrukcje tej klasy przeznaczone są głównie do prac budowlanych i remontowych – w pomieszczeniach. Sprawdzają się także w ciasnych przestrzeniach zewnętrznych. Materiał (aluminium), z jakiego wykonane są rusztowania, cechuje się dużą odpornością na procesy utleniania, co oznacza, że konstrukcje mogą być wykorzystywane w bardzo wilgotnych pomieszczeniach.

Zalety

Źródło obrazka: https://www.scaffoldmart.com/images/filemanager/uploads/scaffold/Aluminum/RJ200%20Engine%20Stand.jpg

Jedną z podstawowych zalet rusztowań aluminiowych jest ich niska masa. Dzięki mobilności oraz stosunkowo małej wadze, można je z łatwością przemieszczać. Sprzęt, spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa, ułatwia szereg prac remontowo – budowlanych. Wartym zauważenia jest również fakt, że rusztowania aluminiowe można montować i demontować bez użycia narzędzi.

Dostępne wysokości

3 m, 4 m, 5 m, 7 m, 10 m

Dodatkowe usprawnienia

– Platforma antypoślizgowa.
– Regulowana wysokość platformy.
– Kładka aluminiowa.
– Konsole rozszerzające.

Ceny rusztowań aluminiowych

– Rusztowanie aluminiowe, jezdne – z drabiną, włazem oraz dwoma blatami (wymiary: wys. całkowita: 340 cm x dł.: 250 cm x szer.: 130 cm) – cena: 30.00 zł/doba.
– Rusztowanie aluminiowe o wadze: 38 kg, wyposażone w platformę antypoślizgową (maksymalne obciążenie: 150 kg) – cena BRUTTO: 1 917.00 zł.

WAŻNE: Ceny zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i służą jedynie celom poglądowym.

Rusztowania aluminiowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria drabin

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany