Drzwi przesuwne ceny

Ceny drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne zyskują coraz więcej zwolenników, ponieważ mają wiele zalet. Ich zamontowanie nadaje wnętrzu przede wszystkim przestronności. Sprawdzą się doskonale w małych pomieszczeniach, gdyż ich metrażu nie zajmą skrzydła drzwi otwieranych. Drzwi przesuwne montuje się na dwa sposoby: systemem naściennym lub chowanym w ścianę. Mają one tę zaletę, że doskonale dzielą duże pomieszczenia
Ceny drzwi przesuwnych wielu klientów wprawiają w zakłopotanie. Planując zakup tego rodzaju drzwi, należy się liczyć z wydatkiem od kilkuset złotych. Nie są one tanie, jednak pamiętajmy, że jest to zakup na długie lata, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na te wykonane z solidnego materiału.

Drzwi przesuwne cennik

Drzwi przesuwne

Źródło obrazka: http://www.boscaarredi.it/scripts/show_image.php?tbl=5&id=3&tn=1&w=326&h=238

W małych mieszkaniach czy domach, gdzie uchylne drzwi nie są możliwe do zamontowania, stosuje się system drzwi przesuwnych. Składa się on z szyny, wózków jezdnych, belki odbojowej i osłony szyny. Osłonę oraz belkę odbojową najczęściej wykonuje się z płyty wiórowej.
Zakup drzwi przesuwnych jest inwestycją w nasz dom na długie lata. Cennik drzwi przesuwnych znajdziemy w Internecie. Mamy możliwość w sposób szybki i wygodny zorientować się w cenach, by dokonać właściwego wyboru. Koszt drzwi przesuwnych w wersji standardowej o szerokości 86 cm i wysokości 205 cm, z wygodnym czterdziesto centymetrowym uchwytem wynosi od 299 zł do nawet ok. 2000 złotych. Do wyboru mamy różne ich kolory, od jasnobrązowych po ciemnobrązowe, a nawet białe.

Drzwi przesuwne opinie

Opinie o drzwiach przesuwnych są bardzo dobre. Klienci, którzy się na nie zdecydowali, doceniają przede wszystkim komfort przestrzenny, który się zyskuje dzięki zamontowaniu tego rodzaju systemu. Drzwi nie otwierają się na zewnątrz, lecz ukryte są w ścianę lub na ścianę. Dobrze, gdy schowamy je w ścianę, bo wtedy na tej ścianie możemy jeszcze coś zawiesić. Zaletą drzwi przesuwnych jest również możliwość dowolnej zmiany przestrzeni w pomieszczeniu. Mogą one zastąpić ścianę, a tym samym utworzyć dodatkowe pomieszczenie. Drzwi te nie są głośne i zapewniają swobodne dojście do tarasu bądź balkonu. Ich atutem jest również to, że same się nie zatrzaskują. Uznaje się je za bezpieczniejsze od tradycyjnych drzwi rozsuwanych. Nie można ich zatrzasnąć, dlatego też nie ma możliwości, aby dzieci przycięły sobie nimi dłonie. Wadą drzwi przesuwnych jest skomplikowany montaż, ale gdy zatrudnimy fachowca, z pewnością doskonale nam je zamontuje. Są one również drogie, lecz warto w nie zainwestować, ponieważ mają wiele zalet. Warto pamiętać, że nie należą one do drzwi „jednorazowego użytku” – jeśli się na nie zdecydujemy, na pewno będzie to inwestycja na długie lata.

Drzwi przesuwne cena
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria drzwi przesuwnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany