Drzwi do prysznica

Drzwi do prysznica

Łazienka stanowi integralną część pomieszczenia w mieszkaniu. Jej aranżacja jest równie istotna jak pozostałych wnętrz. Łazienka powinna pełnić zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Jeśli tylko to możliwe, zamontujmy okno, przez które do środka będzie się przedostawało światło. Tym samym w łazience będzie jaśniej. Ważną częścią w tym pomieszczeniu są drzwi do prysznica. Wybór powinien być przemyślany, aby nas nie rozczarował. Możemy kupić drzwi klasyczne, w których uchyla się całe skrzydło, tzw. bifold, czyli składające się do środka, skrzydłowe otwierane do środka lub na zewnątrz bądź szklane rozsuwane.

Obok funkcji estetycznej i praktycznej z pewnością dużą rolę w wyborze odgrywa wśród klientów cena. W tym przypadku nie warto oszczędzać, ponieważ funkcjonalne, wykonane z dobrej jakości materiału drzwi do prysznica będą nam służyły przez kilkanaście lat. Niemałe znaczenie ma również ich pielęgnacja. Te, które posiadają strukturę ze szkła hartowanego, łatwo się czyszczą – wystarczy zaopatrzyć się we właściwy preparat dostosowany do mycia szklanych powierzchni. W tej sytuacji zaoszczędzimy czas i zawsze będziemy mieć czyste, i eleganckie drzwi do prysznica.

Drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej

Drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej

Klienci, którzy decydują się na drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej, są zadowoleni ze swojego wyboru. Doceniają ich niezwykły styl i ponadczasową elegancję, a także funkcjonalność – zwłaszcza w pomieszczeniach łazienkowych, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy. Nie otwierają się one na zewnątrz, dlatego pozostawiają wolną przestrzeń, którą można dowolnie zaaranżować. Dobrej jakości drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej można kupić już za około 600 złotych. Przykładowo, za drzwi przesuwne trójelementowe wypełnione polistyrenem lub bezpiecznym szkłem hartowanym o grubości 3 mm zapłacimy 570 złotych. System jezdny oparto tutaj na rolkach ślizgowych i suwakach.

Drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej są dostępne w następnych szerokościach: 80, 90 i 100 centymetrów. Te ostatnie stwarzają możliwość zbudowania, w połączeniu ze ścianą boczną, dużej kabiny prostokątnej posiadającej wymiary 100 x 90 centymetrów.
W łazience niezwykle efektownie prezentują się drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej z odpowiednio dobranymi profilami wypełnionymi taflami szkła hartowanego w satynie lub przezroczu. Smukłą bryłę kabin doskonale podkreślą aluminiowe profile w srebrnym, połyskującym kolorze.

Drzwi do kabiny prysznicowej
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PLEnglish ENGerman DEDutch NLFrench FRItalian ITSpanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria drzwi przesuwnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany