Drewniana mata łazienkowa

Maty łazienkowe z drewna

Estetyczne, wytrzymałe oraz bezpieczne w użytkowaniu – tak w „trzech” słowach można opisać maty łazienkowe z drewna. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem „chodniczka” z drewnianych deseczek, zachęcamy do pozostania na naszej stronie.

Czym charakteryzują się maty drewniane?

Maty łazienkowe wykonane z naturalnych surowców charakteryzują się eleganckim, ponadczasowym designem. Produkty zostały wyposażone w antypoślizgowe, gumowe nóżki – zwiększające bezpieczeństwo domowników, a także we wstawki sylikonowe – chroniące podłogę przed zarysowaniami. Maty drewniane doskonale pasują do łazienek w stylu skandynawskim i klasycznym, świetnie sprawdzają się także w jasnych, nowoczesnych pomieszczeniach.

Materiał wykonania

Źródło obrazka: http://www.fox.com/sites/default/files/DIYCedarBathMat2.jpg

Maty łazienkowe (drewniane) produkowane są wyłącznie z naturalnych surowców. W chwili obecnej można spotkać m.in. maty z drewna teakowego – bardzo modnego i odpornego na działanie wilgoci, maty z drewna akacjowego, a także wyroby z drewna brzozowego, bukowego oraz z palisandru.

WYBÓR NALEŻY DO PAŃSTWA!

Wymiary mat drewnianych

– 45 x 60 cm
– 52 x 90 cm
– 80 x 50 cm

Jak pielęgnować matę z drewna?

To bardzo proste! Wystarczy przetrzeć ją mokrą ściereczką – z domieszką delikatnego środka czyszczącego.

Zobacz też:  Mata antypoślizgowa do wanny

Ceny produktów

W poniższej tabelce pragniemy zaprezentować Państwu najciekawsze oferty cenowe:

– Mata drewniana – łazienkowa, wykonana z wytrzymałego drewna akacjowego (wymiary: 80 x 50 cm; waga: 1,75 kg) – cena BRUTTO za sztukę: 59.00 zł + koszt wysyłki.
– Mata łazienkowa – drewniana, stworzona z jednego z najbardziej cenionych gatunków drewna egzotycznego (z palisandru) – cena za sztukę: 214.99 zł.

UWAGA,
UWAGA!

Wszystkie ceny podane w tabelce mają charakter jedynie poglądowy.

Drewniana mata łazienkowa
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria dywaników łazienkowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany