Maty antypoślizgowe

Jak zabezpieczyć się przed poślizgnięciem?

Poślizgnąć można się wszędzie – w domu, na schodach, na ulicy bądź w sklepie. Mając na względzie bezpieczeństwo własne oraz najbliższej rodziny, warto zachować czujność i zabezpieczyć dom przed ewentualnymi wypadkami – z udziałem dzieci lub osób starszych. Pierwszym krokiem do podniesienia komfortu i bezpieczeństwa w domu (a właśc. w łazience) będzie zakup praktycznej maty antypoślizgowej, ułatwiającej codzienny rytuał kąpieli. Sprawdźmy zatem, czym charakteryzują się maty do wanien i wanienek.

Zalety mat antypoślizgowych

Maty antypoślizgowe (do wanien, wanienek lub pod prysznic) zapewniają wysokie bezpieczeństwo w trakcie kąpieli. Produkty cechują się niezwykłą lekkością (można je utrzymać w jednej ręce), a także łatwym montażem – przy pomocy przyssawek. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że posiadają perforowane powierzchnie – dla lepszego odpływu wody. Akcesoria dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Z jakich materiałów powstają maty antypoślizgowe?

Źródło obrazka: https://babydotdot.com/wp-content/uploads/2017/01/non-slip-bath-mat-for-toddler.jpg

Maty antypoślizgowe wytwarzane są z naturalnego kauczuku. Warto również dodać, że produkty pozbawione są szkodliwych ftalanów.

Aktualne rozmiary mat

– 25 x 40 cm (mała mata łazienkowa)
– 34 x 55 cm
– 36 x 88 cm (mata owalna)
– 40 x 23 cm
– 71 x 36 cm (mata prostokątna)

Ceny mat antypoślizgowych

– Mata antypoślizgowa do kąpieli „KACZUSZKA” – o wymiarach: 69 x 38 cm – cena produktu: 24.00 zł.
– Kąpielowa mata antypoślizgowa do wanny (z efektem masażu), wyposażona w antypoślizgową powierzchnię bezpieczeństwa – cena produktu: 55.00 zł.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Ceny przedstawione w artykule mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa.

Mata antypoślizgowa do wanny
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywaników łazienkowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany