Maty łazienkowe bambusowa

Mata bambusowa – czy warto mieć ją w łazience?

Łazienka jest miejscem, w którym nietrudno o upadek czy kontuzję. Mokra podłoga, śliska nawierzchnia – to wszystko sprawia, że możemy stracić równowagę, kontrolę nad śliską podłogą. W celu uchronienia się przed ewentualnymi urazami, proponujemy Państwu zakup eleganckiej i wytrzymałej maty z bambusa, zapewniającej maksimum komfortu po wyjściu spod prysznica.

Zalety mat z bambusa

Jedną z najważniejszych zalet mat bambusowych jest ich wysoka stabilność – nawet na bardzo mokrych nawierzchniach. Dzięki stabilności, a także wysokiej odporności na wilgoć, produkty gwarantują bezpieczeństwo stosowania – nawet tuż po wyjściu z kąpieli (nie rolują się oraz nie zwijają). Ich dodatkowym atutem jest fakt, że doskonale prezentują się w jasnych pomieszczeniach.

Kilka słów na temat wyglądu dywaników

Źródło obrazka: http://amazingbathmats.com/wp-content/uploads/2011/09/bamboo-bath-mat1.jpg

Maty bambusowe cechują się klasycznym, uniwersalnym wzornictwem, zapewniając użytkownikom szereg wizualnych doznań. Dywanik można umieścić także w saunie – w celu poprawienia walorów estetyczno – użytkowych.

Dostępne rozmiary mat

DŁUGOŚĆ x SZEROKOŚĆ:

– 80 cm x 50 cm
– 90 cm x 60 cm
– 115 cm x 60 cm
– 183 cm x 61 cm

WYBÓR ROZMIARU NALEŻY DO PAŃSTWA!

Ceny mat bambusowych

– Mata bambusowa – 100% naturalny bambus, wyposażona w antypoślizgową powłokę lateksową (wymiary: dł. 80 cm x szer. 50 cm) – cena produktu: 49.90 złotych.
– Mata łazienkowa BAMBUS – odpowiednia do użytkowania w łazience, przy ogrzewaniu podłogowym oraz w saunie (wysokość: 0,5 cm) – cena produktu: 190.90 złotych + wysyłka.

UWAGA: Cennik zamieszczony w tabelce nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Mata łazienkowa bambusowa
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywaników łazienkowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany