Maty łazienkowe na metry

Mata łazienkowa – Twój sposób na bezpieczną łazienkę

Mata łazienkowa jest doskonałym sposobem na podwyższenie standardów bezpieczeństwa w łazience. Dzięki podgumowanym, antypoślizgowym spodom, dywaniki gwarantują komfort na najwyższym poziomie. Maty do łazienki cechują się różnorodnością wzorów i odcieni, co więcej – zapewniają wysoką stabilność (czego dowodem jest grono zadowolonych Klientów). Produkty zabezpieczają stopy przed poślizgnięciem, a także chronią je przed zimnem płynącym od posadzki.

Mata z PCV – nr jeden na polskim rynku

Mata łazienkowa wykonana z pianki PCV jest produktem charakteryzującym się dużą wodoodpornością, lekkością, a także estetycznym wyglądem. Pianka daje się łatwo utrzymać w czystości (można ją myć pod bieżącą wodą z detergentem bądź prać w pralce) oraz zapewnia przyjemną miękkość pod stopami.

Źródło obrazka: http://img.alicdn.com/imgextra/i1/2260311229/TB2LMXghNtmpuFjSZFqXXbHFpXa_!!2260311229.jpg

UWAGA!

Maty łazienkowe sprzedawane są na metry bieżące, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować wymiary chodniczka do gabarytów łazienki.

Gdzie najczęściej umieszcza się matę łazienkową?

Matę łazienkową umieszcza się na ogół przed wanną bądź prysznicem – w celu podwyższenia standardów bezpieczeństwa. Można ją także wykorzystać do innych celów, m.in. do celów dekoracyjnych (ozdobnych).

Mata łazienkowa na metry – aktualny cennik

– Mata łazienkowa o szerokości: 65 cm – cena za metr bieżący: 16.00 złotych.
– Antypoślizgowa mata łazienkowa o szerokości: 65 cm, wykonana z estetycznej, perforowanej pianki – cena z VAT za metr bieżący: 17.90 złotych.

Mata łazienkowa na metry
Tagi wpisu: mata drewniana pod prysznic,

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywaników łazienkowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany