Dywany trójwymiarowe

Witaj w świecie dywanów 3D

Dywany 3D stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych, jednobarwnych kobierców z wełny bądź jedwabiu. Dywaniki wykonuje się na ogół z poliestru, polipropylenu, mikrofibry, akrylu, a także z mieszanki z wełną. W czym tkwi sekret dywanów 3D? Przede wszystkim w ich wyjątkowej strukturze. Wysokie runo (na ok. 4 cm), a także występujące w dywanie wąskie przerwy, sprawiają, że na Naszych oczach dzieją się zadziwiające, fantazyjne efekty wizualne.

UWAGA: Na współczesnym rynku znajdą Państwo także mięciusieńkie dywany 3D w stylu shaggy, zapewniające przyjemną lekkość pod stopami.

Dywany 3D z polipropylenu i ich najważniejsze zalety

ZASKAKUJĄCY WYGLĄD – dywany przyciągają wzrok bogactwem kształtów, wzorów i odcieni.
ANTYALERGICZNOŚĆ – są w pełni bezpieczne dla osób z problemami alergicznymi.
ANTYSTATYCZNOŚĆ – nie przyciągają kurzu, a co za tym idzie – mniej się brudzą.
NIEPALNOŚĆ.
ODPORNOŚĆ NA PLAMY.
WYSOKA TRWAŁOŚĆ KOLORÓW.

Źródło obrazka: https://i.ytimg.com/vi/_oAkqgRWu_Y/maxresdefault.jpg

Dywan 3D w pokoju dziecka

Dywany 3D doskonale pobudzają wyobraźnię dzieci, wprowadzając je w zaczarowany świat trójwymiarowości. Od dzisiaj Twoje dziecko nie będzie potrzebowało dziesiątek, a nawet setek zabawek. Trójwymiarowy, przestrzenny dywan sprawi, że świat dziecka stanie się wyjątkowy – po prostu 3D.

Ile kosztuje dywan 3D?

Zachęcamy do prześledzenia dalszej części artykułu. W poniższej tabelce znajdą Państwo aktualne ceny produktów:

– Dywan 3D w kolorze szarym, objęty 24 – miesięczną gwarancją producenta (rozmiar: 80 x 150; kraj pochodzenia: Turcja) – cena: 219.00 zł.
– Dywan 3D w stylu shaggy (o wymiarach: 160 x 220 cm) – wykonany ze 100% poliestru + silk – cena: 545.00 zł.

WAŻNE: Wszystkie ceny podane w tabelce mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Dywan 3d
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywanów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany