Dywan z bawełny

Dywany bawełniane – postaw na naturalność

Dywany bawełniane to jedne z najpopularniejszych dywanów na rynku. Są bardzo cienkie, fantazyjne i trwałe, dzięki czemu nadają się nie tylko do sypialni rodziców, ale także do pokoików dziecięcych. Dywany z bawełny można stosować także w domach, w których znajdują się zwierzęta.

7 najważniejszych zalet dywanów bawełnianych:

1). DUŻY WYBÓR PRODUKTÓW W BARDZO KONKURENCYJNYCH CENACH.
2). NATURALNOŚĆ – kobierce wytwarzane są z wysokogatunkowej bawełny.
3). ANTYALERGICZNOŚĆ (dywany nie powodują uczuleń).
4). ŁATWA PIELĘGNACJA (można je prać w pralkach automatycznych w temperaturze 30/40 st. C).
5). RÓŻNORODNOŚĆ WZORÓW I ODCIENI.
6). RĘCZNE WYKONANIE.
7). DYWANY NIE WCHŁANIAJĄ ZAPACHÓW.

Dywan bawełniany w pokoju dziecka


Jak zostało już wspomniane, dywan bawełniany jest produktem łatwym do utrzymania w czystości. Mając na względzie przedstawiony fakt, można bez obaw umieścić go w pokoju dziecka, czyli w miejscu, w którym istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia bałaganu. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść kobierca z bawełny jest jego antyalergiczność – dywan nie posiada alergenów i nie powoduje uczuleń.

Ceny dywanów ze 100% – owej bawełny

– Miękki i praktyczny dywan do pokoju dziecięcego, wykonany z wysokogatunkowej bawełny (rozmiar: 120 cm x 160 cm) – cena produktu: 568.00 zł.
– Dywan bawełniany w stylu marokańskim – ODCIENIE SZAROŚCI, idealny do pomieszczeń utrzymanych w orientalnym nurcie (wymiary: 180 cm x 280 cm) – cena produktu: 1 680.00 zł.

WARTO WIEDZIEĆ: Cennik zamieszczony w artykule nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Dywan bawełniany

Szukaj w serwisie

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Reklama

Galeria dywanów