Dywan z bawełny

Dywany bawełniane – postaw na naturalność

Dywany bawełniane to jedne z najpopularniejszych dywanów na rynku. Są bardzo cienkie, fantazyjne i trwałe, dzięki czemu nadają się nie tylko do sypialni rodziców, ale także do pokoików dziecięcych. Dywany z bawełny można stosować także w domach, w których znajdują się zwierzęta.

7 najważniejszych zalet dywanów bawełnianych:

1). DUŻY WYBÓR PRODUKTÓW W BARDZO KONKURENCYJNYCH CENACH.
2). NATURALNOŚĆ – kobierce wytwarzane są z wysokogatunkowej bawełny.
3). ANTYALERGICZNOŚĆ (dywany nie powodują uczuleń).
4). ŁATWA PIELĘGNACJA (można je prać w pralkach automatycznych w temperaturze 30/40 st. C).
5). RÓŻNORODNOŚĆ WZORÓW I ODCIENI.
6). RĘCZNE WYKONANIE.
7). DYWANY NIE WCHŁANIAJĄ ZAPACHÓW.

Dywan bawełniany w pokoju dziecka

Źródło obrazka: https://www.satarafurniture.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/D/S/DSC_31023_Web.jpg

Jak zostało już wspomniane, dywan bawełniany jest produktem łatwym do utrzymania w czystości. Mając na względzie przedstawiony fakt, można bez obaw umieścić go w pokoju dziecka, czyli w miejscu, w którym istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia bałaganu. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść kobierca z bawełny jest jego antyalergiczność – dywan nie posiada alergenów i nie powoduje uczuleń.

Ceny dywanów ze 100% – owej bawełny

– Miękki i praktyczny dywan do pokoju dziecięcego, wykonany z wysokogatunkowej bawełny (rozmiar: 120 cm x 160 cm) – cena produktu: 568.00 zł.
– Dywan bawełniany w stylu marokańskim – ODCIENIE SZAROŚCI, idealny do pomieszczeń utrzymanych w orientalnym nurcie (wymiary: 180 cm x 280 cm) – cena produktu: 1 680.00 zł.

WARTO WIEDZIEĆ: Cennik zamieszczony w artykule nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Dywan bawełniany
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywanów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany