Dywan włochaty

Włochacze – jaka to odmiana dywanów?

Dywany typu shaggy (tzw. włochacze, kudłacze bądź dywany sznurkowe) to mięciusieńkie i bardzo sprężyste kobierce, charakteryzujące się runem o dużej wysokości. Wysokość runa może oscylować w granicach od 30 mm do nawet 90 mm. Włochacze, dzięki oryginalnemu designowi, wspaniale komponują się z nowoczesnymi aranżacjami, wnosząc do środka powiew miękkości. Lekkie i trwałe, zapewniają cudowny wypoczynek przepełniony ciepłem, radością i swobodą.

Zalety kudłaczy

Dywany typu shaggy to jedne z najpopularniejszych dywanów na rynku. Eleganckie, puszyste oraz bezpieczne w użytkowaniu (dzięki cienkim warstwom lateksu), doskonale sprawdzają się w sypialniach, salonach, a także pokojach dziecięcych. Kudłacze, przez wzgląd na fakt, że nie są wytwarzane z naturalnego włosia, nadają się dla alergików (w tym: dla osób uczulonych na sierść zwierząt). Kolejną zaletą kudłaczy jest fakt, że świetnie sprawdzają się w roli „leżanek” – leżąc na dywanie, można jeść śniadanie…

Z jakich materiałów powstają włochacze?

Źródło obrazka: http://www.baniyasfurniture.ae/images/sr6.jpg

Włochacze (tzw. dywany shaggy) produkowane są z poliestru bądź polipropylenu. Na rynku znajdziemy także kudłacze wytwarzane z mikrofibry, czyli mieszanki włókien poliestrowych i poliamidowych – z domieszką bawełny. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Aktualne rozmiary włochaczy

– 80 cm x 150 cm,
– 140 cm x 200 cm,
– 160 cm x 220 cm,
– 200 cm x 290 cm (duży dywan shaggy).

WYBÓR ROZMIARU NALEŻY DO PAŃSTWA!

Ceny dywanów typu shaggy

– Dywan shaggy w kolorze różowym (waga: ok. 2,5 kg/m²), wykonany z przędzy polipropylenowej uszlachetnianej przędzą Heat-Set – cena: 74.00 zł.
– Dywan typu shaggy SZARY (3D), objęty 24 – miesięczną gwarancją producenta – cena: 259.00 zł.
– Dywan typu shaggy o wymiarach: 200 x 290 cm (materiał wykonania: 100% poliester) – cena: 1 249.00 zł.

TO WAŻNE: Ceny przedstawione w artykule nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

OPINIE DOTYCZĄCE DYWANÓW SHAGGY (TZW. KUDŁACZY BĄDŹ WŁOCHACZY), ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONACH INTERNETOWYCH PRODUCENTÓW!

Podsumowanie

Dywan typu shaggy („włochacz”, „włochaty”) w „trzech” istotnych słowach:

mięciusieńki,
komfortowy,
bezpieczny w użytkowaniu.

Dywan shaggy
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywanów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany