Dywany ze sznurka

Dywan ze sznurka – komu jest polecany?

Dywan ze sznurka jest propozycją dla osób, które borykają się z problemami alergicznymi (jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, nie wywołuje uczuleń). Wśród najważniejszych zalet
„sznurkowców” znalazły się m.in.: łatwość czyszczenia, dobra izolacja cieplna, a także niepalność. Na koniec warto również dodać, że dywan sznurkowy stanowi doskonałą alternatywę dla dywanów z wełny bądź jedwabiu.

Dywanik sznurkowy w „pięciu” słowach:

oryginalny,
dźwiękochłonny,
łatwy do utrzymania w czystości,
antyelektrostatyczny (nie elektryzuje się podczas użytkowania),
kolorowy (dywan pleciony dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej).

Źródło obrazka: http://www.naturalcarpetcompany.com/images/gallery/04.jpg

Do jakich wnętrz pasują dywaniki ze sznurka?

Osobliwe dywaniki ze sznurka bawełnianego świetnie odnajdują się we wnętrzach w stylu rustykalnym, boho bądź shabby chic. Można je znaleźć także w nowoczesnych pomieszczeniach (w tym również: w pokojach dziecięcych i młodzieżowych). Dywany sznurkowe znajdują zastosowanie w domach, w których mieszkają zwierzęta gubiące sierść.

Pielęgnacja dywaników

Dywaniki sznurkowe należy prać ręcznie – w temp. 30 st. C. Nie wirować. Suszyć na płasko. Większe dywany można odkurzać zwykłą szczotką do dywanów. Nie wymagają czyszczenia specjalistycznego.

Ile kosztuje gotowy dywan ze sznurka?

W poniższej tabelce pragniemy przedstawić Państwu najciekawsze propozycje cenowe:

– Dywan sznurkowy utrzymany w naturalnej, delikatnej kolorystyce (rozmiar: 200 x 290 cm) – cena: 295.00 zł.
– Dywan sznurkowy 100% SIZAL/SIZALOWY, wyposażony w antypoślizgowy podkład lateksowy (wymiary: 200 x 290 cm) – cena: 757.00 zł z VAT.

WAŻNE: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

CZY WIEDZIAŁAŚ, ŻE… Elegancki dywan ze sznurka bawełnianego możesz wykonać samodzielnie?

DO DZIEŁA!

Dywan ze sznurka
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria dywanów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany