Garnki do frytek

Garnek do frytek – witaj w świecie ziemniaczanych frykasów

Garnek do smażenia frytek jest naczyniem, które przyda się w każdej kuchni. Można go używać do przygotowywania smakowitych potraw, wymagających zanurzenia w głębokim tłuszczu (oleju).

Garnki do frytek posiadają rozmaite kształty i pojemności – mogą być 2-, 3- bądź 4 – litrowe. Ich cechą charakterystyczną jest wewnętrzny koszyczek (sitko) – idealnie dopasowany do kształtu garnka. Dzięki obecności sitka, wyjmowanie frytek nie powinno stanowić większego problemu.

Garnek do frytek – który model wybrać?

Najlepszym (i najczęściej wybieranym) rozwiązaniem jest garnek wykonany ze stali nierdzewnej; ze stali nierdzewnej produkuje się także wewnętrzne, wyjmowane koszyczki (tzw. sitka). Dodajmy również, że ziemniaczane frykasy można smażyć w garnkach emaliowanych lub żeliwnych.

Źródło obrazka: https://i0.wp.com/gourmetcentric.com/wp-content/uploads/2011/05/IMG_2757-Version-2.jpg

Zalety urządzeń:

bogaty asortyment;
atrakcyjne ceny;
gwarancja smacznych, złocistych i chrupiących frytek;
łatwa pielęgnacja (garnki można myć w zmywarkach);
wygoda stosowania – dzięki obecności wyjmowanych sitek (koszyczków), a także funkcjonalnych przykrywek.

Zastosowanie

Garnki do frytek przeznaczone są do użytku na kuchenkach gazowych, elektrycznych, halogenowych, indukcyjnych, a także na kuchniach z płytą ceramiczną.

Garnki do frytek – aktualne ceny

– Garnek emaliowany do frytek (pojemność całkowita: 4 litry) – cena: 64.00 zł.
– Garnek do frytek o pojemności: 3,2 litra, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej (średnica: 20 cm) – cena: 113.90 zł.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Cennik zamieszczony na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Garnek do frytek
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria garnków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany