Garnek aluminiowy

Garnki aluminiowe – naczynia na każdą kieszeń

Garnki aluminiowe to jedne z najczęściej wybieranych garnków kuchennych. Naczynia są trwałe, praktyczne i niedrogie, a dodatkowo – dają możliwość przyrządzania smacznych, domowych potraw. Można je spotkać zarówno w mieszkaniach, jak i lokalach gastronomicznych.

Zalety

8 NAJWAŻNIEJSZYCH PRZYMIOTÓW GARNKÓW ALUMINIOWYCH:
1). SZYBKIE GOTOWANIE – naczynia świetnie przewodzą ciepło.
2). TRWAŁOŚĆ NA LATA.
3). BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA.
4). DUŻA ODPORNOŚĆ NA WYSOKIE TEMPERATURY ORAZ USZKODZENIA MECHANICZNE.
5). LEKKOŚĆ (aluminium jest lżejsze od stali).
6). ESTETYCZNY DESIGN – srebrne naczynia doskonale prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.
7). ATRAKCYJNE CENY PRODUKTÓW.
8). GARNKI NIE ULEGAJĄ ZARYSOWANIOM.

Garnki aluminiowe z powłoką ceramiczną – czym się charakteryzują?

Źródło obrazka: http://for-sale.used-secondhand.co.uk/media/used/secondhand/images/18491/brand-new-aluminium-stock-pots-2258-bridgwater-somerset/1200/brand-new-aluminium-stock-pots-145.jpg

Powłoka ceramiczna powoduje, że garnki wykonane z aluminium stają się bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia (wszystko dzięki lepszym właściwościom fizycznym oraz chemicznym). Naczynia aluminiowe z powłoką ceramiczną pozwalają na przyrządzanie potraw z użyciem niewielkiej ilości wody bądź tłuszczu.

Pielęgnacja garnków

Aby eleganckie, srebrne garnki z aluminium służyły domownikom przez długi okres czasu, należy obchodzić się z nimi w bardzo delikatny sposób; nie zaleca się np. stosowania ostrych, metalowych sztućców. Mycie naczyń powinno odbywać się z użyciem miękkich gąbeczek oraz delikatnych detergentów.

Garnki aluminiowe – cennik

– Kuty garnek aluminiowy (pojemność: 5,5 l) – cena: 99.00 zł/szt.
– Garnek aluminiowy z przykrywką (pojemność: 10 litrów) – cena: 130.00 zł/szt.

WARTO WIEDZIEĆ: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Garnki aluminiowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria garnków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany