Garnek granitowy

Garnki granitowe – z czego zostały wykonane?

Garnki granitowe stanowią funkcjonalną odmianę garnków kuchennych, wykonaną z wysokiej jakości stopów stali oraz aluminium – z powłoką granitową.

Elegancja i wytrzymałość w jednym

Garnki granitowe są naczyniami wykazującymi ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki specjalnej powłoce non – stick, potrawy przyrządzane w garnku nie przywierają do jego dna – nawet wówczas, gdy są smażone bez tłuszczu (bądź na bardzo małej ilości tłuszczu). Czy wiedziałeś/aś, że w tym samym naczyniu można jednocześnie podsmażać i podduszać mięso lub warzywa?

Źródło obrazka: https://sc01.alicdn.com/kf/UT8mpWlXCRaXXagOFbX5/Brioni-EcoGraneed-Granite-Cookware-Set.jpg

Garnki granitowe zapewniają wysoki komfort użytkowania – są bardzo poręczne, lekkie oraz łatwe w pielęgnacji (można je myć w zmywarkach). Dzięki cząsteczkom mineralnym zawartym w powłoce nie ulegają zarysowaniom, a także nie niszczeją pod wpływem stosowania metalowych sztućców. Dodatkowym atutem garnków granitowych jest fakt, że świetnie prezentują się w każdej kuchni – zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Zastosowanie garnków

Garnki granitowe są naczyniami przystosowanymi do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych, halogenowych, a także indukcyjnych. Można w nich również zapiekać potrawy – w temp. 140 – 160 st. C.

Ceny garnków granitowych

– Garnek granitowy z pokrywką (średnica: 20 cm; gwarancja: 2 lata) – cena: 219.00 zł/szt. (w tym 23% VAT).
– Garnek granitowy z pokrywką SZARY, objęty 10 – letnią gwarancją producenta (średnica: 24 cm) – cena: 499.99 zł/szt.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Ceny przedstawione w artykule mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa.

OPINIE ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO W INTERNECIE!

Garnki granitowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria garnków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany