Garnki do indukcji

Garnki na indukcję – jaki to rodzaj garnków?

Garnki na indukcję (na płytę indukcyjną) są naczyniami przystosowanymi do indukcji. Ważnym zaznaczenia jest fakt, że na kuchence indukcyjnej nie zadziałają garnki, których dna wykonane zostały z następujących materiałów: z ceramiki, ze szkła, z miedzi oraz aluminium. Dno naczynia do indukcji powinno być pozbawione wszelkich żłobień, oznakowań i napisów – najlepiej, jeśli będzie zupełnie płaskie. Ciekawym rozwiązaniem, wybieranym przez dużą część klienteli, jest garnek „pyza” – czyli garnek, którego dno jest mniejsze niż on sam.

Jaki powinien być idealny garnek na indukcję?

Źródło obrazka: http://i.ebayimg.com/00/s/NTY2WDg0OQ==/z/1LMAAOSwd4tTsqXg/$_32.JPG?set_id=880000500F

– Po pierwsze, właściwie oznakowany. Cechą charakterystyczną garnka na indukcję jest symbol w jego dnie – szlaczek złożony z kilku pętelek.

– Po drugie, wykonany z odpowiedniego materiału. Garnki do płyty indukcyjnej wytwarzane są z metalu ferromagnetycznego (tzn. z metalu, który przyciąga magnes).

– Po trzecie, wyposażony w grube dno. Im grubsze dno, tym lepsze parametry.

– Po czwarte, zaopatrzony w solidne uchwyty. Bardzo ważne jest, aby rączki garnków były odporne na wysoką temperaturę.

6 najważniejszych zalet garnków na indukcję

ZALETY
1). DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I ENERGII (garnki dają możliwość przygotowywania potraw w krótkim czasie, z bardzo dobrym efektem końcowym).
2). NOWOCZESNY DESIGN.
3). WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA – garnki na indukcję polecane są rodzinom z małymi dziećmi.
4). ODPORNOŚĆ NA ZABRUDZENIA – GARNKI NIE ULEGAJĄ ZABRUDZENIOM, PRZYPALENIU, A TAKŻE OSMOLENIU.
5). NIEZAWODNA TECHNOLOGIA.
6). MOŻLIWOŚĆ STOSOWANIA GARNKÓW NA KUCHENKACH GAZOWYCH I ELEKTRYCZNYCH – WIELOFUNKCYJNOŚĆ.

Ceny produktów

– Garnek stalowy, nierdzewny (4,4 litra) – do stosowania na płytach gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz indukcyjnych – cena: 119.00 zł.
– Garnek wysoki z pokrywą (3,7 litra), przeznaczony do stosowania na wszystkich rodzajach kuchenek – indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych – cena: 365.69 zł.

TO WAŻNE: Ceny przedstawione w artykule mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

AKTUALNY RANKING GARNKÓW NA INDUKCJĘ, A TAKŻE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW, ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONACH INTERNETOWYCH PRODUCENTÓW. GARNKI NA INDUKCJĘ TO INWESTYCJA NA DŁUGIE LATA!

Producenci, którym możesz zaufać

Tefal,
BergHOFF,
Ikea.

Garnki na indukcję
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria garnków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany