Garnki z tytanu

Garnki tytanowe – jaki to rodzaj garnków?

Garnki tytanowe to naczynia z powłoką nieprzywieralną. Trwałe, praktyczne oraz solidnie wykonane, dają możliwość gotowania bez użycia tłuszczu. Sprawdźmy, czym jeszcze charakteryzują się garnuszki z tytanu.

Odporne i bardzo eleganckie – garnki tytanowe do kuchni

Jedną z podstawowych zalet garnków tytanowych jest ich elegancki wygląd – naczynia świetnie prezentują się na stołach. Oszczędne, a także wygodne w użytkowaniu garnuszki, bardzo szybko ulegają nagrzaniu. Co można w nich robić? Między innymi podsmażać, dusić, a nawet serwować ulubione potrawy, bez obaw o ich delikatną strukturę – producenci umożliwiają korzystanie z dowolnych akcesoriów kuchennych, np. z metalowych sztućców/przyborów.

Źródło obrazka: http://www.beka-cookware.com/assets/blog/images/Pannen_335_x_234.jpg

Garnki tytanowe wykazują dużą odporność na deformacje, zarysowania, działanie detergentów oraz kwasów zawartych w żywności. Zapewniają również łatwą i skuteczną pielęgnację.

Uchwyty – zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane

Uchwyty garnków tytanowych powinny być wykonane z materiału, który nie przewodzi ciepła. Najlepiej sprawdzą się rączki drewniane, aluminiowe, bakelitowe oraz stalowe. Na koniec dodajmy również, że najmniej odpowiednim rozwiązaniem są uchwyty stworzone z plastiku (plastikowe rączki mogą stopić się pod wpływem wysokiej temperatury).

Ile kosztuje garnek tytanowy?

PODPOWIADAMY:

– Garnek tytanowy z pokrywą żaroodporną (10 lat gwarancji na korpus) – cena: 699.00 PLN.
– Garnek tytanowy o pojemności: 7 l, przeznaczony do gotowania na wszystkich rodzajach kuchenek (średnica: 28 cm) – cena: 850.00 PLN.

TO WAŻNE: Cennik zamieszczony na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

OPINIE, A TAKŻE RECENZJE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, ZNAJDĄ PAŃSTWO W INTERNECIE!

Garnki tytanowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria garnków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany