Garnek szklany

Garnki szklane – wysokie bezpieczeństwo stosowania

Garnki szklane nie posiadają w swoim składzie niebezpiecznych pierwiastków, a także metali (w tym: ołowiu, kadmu, chromu czy niklu), dzięki czemu zapewniają użytkownikom możliwość cieszenia się intensywnym oraz głębokim smakiem potraw. Naczynia mogą być stosowane na kuchenkach gazowych i elektrycznych, na płytach ceramicznych, w mikrofalówkach, a nawet w piekarnikach (bez pokrywek). Szklane garnki i garnuszki to również szereg efektów wizualnych – przez szklaną pokrywkę można obserwować proces gotowania. Przekonaj się na własne oczy!

Funkcjonalność i elegancja w jednym

Źródło obrazka: https://www.boroughkitchen.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/k/n/kn-idustrie-glass-pot-borough-kitchen-700x700.jpg

Garnki wykonane ze szkła doskonale wkomponowują się w minimalistyczny charakter kuchni. Dzięki silnym właściwościom antyalergicznym i antybakteryjnym, uniemożliwiają rozwój bakterii i drobnoustrojów – polecane są osobom z uczuleniami. Garnki szklane charakteryzują się dużą wytrzymałością na zmiany temperatury, a ich łatwa pielęgnacja sprawia, że kuchnia lśni nienaganną czystością. Umiejscowione na kuchence bądź szafce (w rogu), staną się ciekawą dekoracją całego pomieszczenia.

Uniwersalność

Garnki szklane to naczynia przeznaczone do gotowania, odgrzewania, zapiekania, rozmrażania, chłodzenia, a także zamrażania potraw. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że świetnie prezentują się na stołach – m.in. w roli naczyń do serwowania dań.

Szklane garnki – aktualny cennik

– Garnek szklany z pokrywką (1,5 litra) – cena produktu: 239.00 zł.
– Garnek szklany z pokrywką – prostokątny (3 litry) – cena produktu: 299.99 zł.

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE… Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Szklane garnki
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria garnków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany