Grille węglowe

Od tego warto zacząć

CENY GRILLI WĘGLOWYCH:

– Grill węglowy wykonany ze stali nierdzewnej (idealny do przygotowywania dań dla 10 osób) – cena: 504.00 zł;
– Grill węglowy odpowiedni dla 6 osób – cena: 634.99 zł.

!!! PILNE !!!

Wartości przedstawione w tekście nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed zakupem produktu, sprawdź ceny u producenta!

Zalety konstrukcji węglowych

Grill węglowy

Źródło obrazka: http://www.newgardentools.net/gallery/charcoal-grill-menu/charcoal-grill-menu.jpg

różnorodny asortyment
mobilność (urządzenie możesz zabrać ze sobą na piknik bądź zjazd rodzinny)
możliwość schowania sprzętu w garażu bądź piwnicy (grille składane – przenośnie nie zajmują dużo miejsca)

UWAGA: urządzenie nie wymaga zasilania!

WADY URZĄDZEŃ:

Grille węglowe są nietrwałe i z czasem mogą rdzewieć (to sprawia, że piękny w lecie grill, po sezonie staje się szpetny i nieestetyczny)

Tradycja i nowoczesność…

Grill węglowy to najstarszy rodzaj grilla, stale zdobywający serca biesiadników! Posiadając wspomniane urządzenie, możemy eksperymentować ze smakiem (w zależności od typu zastosowanego węgla, otrzymujemy różne walory smakowe)!

Który grill wybrać?

Grill gazowy czy węglowy? Który model wybrać? Który jest zdrowszy? Na te pytanie nie sposób odpowiedzieć w dwóch słowach! Przypatrzmy się zatem każdej z wymienionych wersji!

GRILL WĘGLOWY to urządzenie tańsze od opcji gazowej. Będąc w gorszej kondycji finansowej, zawsze postawimy na wariant węglowy (bo lepiej mieć „coś”, niż nie mieć
nic…)! Idąc jednak ścieżką stricte materialną, zauważymy, że grill węglowy (w eksploatacji) będzie droższy od gazowego… Mówi się jednak, że nic nie jest w stanie zastąpić smaku potraw przyrządzanych na węglu… Tak się tylko mówi, ty tymczasem musisz sam podjąć ostateczną decyzję! A który grill jest zdrowy? Hmm, ten gazowy (potrawy tworzone na grillu gazowym nie zawierają bowiem związków powstających w czasie spalania)!

Grill węglowy
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria grillów ogrodowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany