Hamak balkonowy

Relaks na balkonie – podaruj sobie odrobinę wytchnienia…

Relaks na balkonie może przybierać rozmaite formy; można popatrzeć w słońce, usiąść na leżaku lub… pobujać się w hamaku… Sprawdźmy zatem, czym charakteryzują się hamaki na balkon.

Hamak na balkonie – korzyści płynące z posiadania bujaka

Hamak na balkonie to nie tylko komfort wypoczynku, to również ciekawy element
dekoracyjny, zapewniający nam (odbiorcom) szereg wizualno – estetycznych doznań; urządzenie świetnie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Dodajmy również, że hamak stanowi namiastkę dzieciństwa, wprowadzając nas w stan euforycznego uniesienia…

Hamaki na balkon – z jakich materiałów powinny być wykonane?

Hamak Na Balkonie

Źródło obrazka: https://theminorproject.files.wordpress.com/2012/09/picture-166.jpg

Hamaki balkonowe produkuje się na ogół z materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych, a także wilgoci; ma to ogromny wpływ, gdy taras/balkon nie jest zadaszony. Wśród najpopularniejszych (i najtańszych) materiałów na hamaki balkonowe można wyróżnić: bawełniany, nylonowy oraz polipropylenowy sznurek – wytrzymały oraz łatwoschnący. W sytuacji, gdy bujaczek będzie eksploatowany przez najmłodszych użytkowników, wybierzmy ten bawełniany (z bawełny organicznej) – bardzo przyjemny w dotyku.

Zalety idealnego hamaka na balkon:

FUNKCJONALNOŚĆ.
BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA.
ŁATWA PIELĘGNACJA (najlepiej, jeśli produkt nadaje się do prania w pralce automatycznej).
ŻYWA KOLORYSTYKA – harmonizująca z wystrojem balkonu (świetnym wyborem będzie hamak kolorowy – współgrający z zielenią roślin, a także drewnianą podłogą).
FANTAZYJNE WZORNICTWO.

Ile kosztuje hamak na balkon?

W poniższej tabelce znajdziecie Państwo satysfakcjonującą odpowiedź:

– Hamak/Siedzisko/Fotel brazylijski o wymiarach: 100 cm x 80 cm (materiał wykonania: bawełna) – cena produktu: 59.99 zł.
– Hamak ogrodowy/balkonowy DWUOSOBOWY, wykonany w 100% z bawełny (udźwig: do 200 kg) – cena produktu: 89.00 zł z VAT.

WARTO WIEDZIEĆ: Wszystkie ceny podane w tabelce są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.  

Hamak na balkon
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria hamaków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany