Hamak w domu

Hamak w pokoju – przyjemny odpoczynek w domu

A kto powiedział, że hamak nie może wisieć w domu? Może, a nawet wisi – głównie w pokoju dziecięcym (ale… można go także znaleźć w salonie, pokoju gościnnym, a nawet… przedpokoju). Wersja pokojowa charakteryzuje się eleganckim wyglądem (harmonizującym z wystrojem wnętrza), a także dużą rozmaitością wymiarową; do wyboru: hamaki do domu/do pokoju – jedno- lub dwuosobowe.

UWAGA!

Najczęściej stosowanym hamakiem pokojowym jest hamak brazylijski na drążkach – z możliwością zamocowania go pod sufitem.

Dlaczego warto zamontować hamak w domu?

Hamak W Pokoju

Źródło obrazka: http://www.bedfordmarket.org/upload/2017/07/10/relaxing-together-in-the-living-room-the-hammock-cloud-original-living-room-hammock-l-6d80ffa495e29398.jpg

– Po pierwsze, hamak pokojowy zapewni możliwość stworzenia niepowtarzalnego (tropikalnego) klimatu we wnętrzu (np. w salonie).
– Po drugie, bujanie (w hamaku, bujaku itp.) wytwarza endorfiny, tzw. hormony szczęścia – zapewniając nam szereg niezapomnianych wrażeń…

Hamak w pokoju – jak go zawiesić?

W pierwszej kolejności należy znaleźć odpowiednie miejsce; istotne jest, aby wokół hamaka znajdowało się dużo wolnej przestrzeni. Kolejną kwestią jest mocowanie – haki, na których ma zawisnąć bujak, powinny być umiejscowione w ścianie gipsowej lub betonowej; przed zainstalowaniem haków warto skonsultować z ekspertem. Ostatnią rzeczą jest zawieszenie hamaka – materiał powinien układać się w taki sposób, aby całość przypominała wyglądem… banana.

MIŁEGO BUJANIA!

Znani producenci hamaków pokojowych

– Amazonas,
– La Siesta,

Ceny hamaków pokojowych

– Huśtawka/Hamak z serii KOKON – idealna do zawieszenia zarówno w ogrodzie, jak i w domu (obciążenie: do 100 kg) – cena produktu: 122.00 PLN.
– Hamak/Huśtawka pokojowa (profilowana) o wymiarach: 190 x 75 cm (max. obciążenie: do 150 kg) – cena produktu: 2 199.00 PLN.

TO WAŻNE: Ceny podane w tabelce nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Hamak w pokoju
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria hamaków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany