Hamak huśtawka

Hamak inny niż wszystkie…

Hamak – huśtawka to niestandardowe podejście do hamaków – wiesza się go podobnie, jak tradycyjną huśtawkę. Wystarczy jeden punkt zaczepienia, aby osiągnąć wyznaczony cel. Jeśli masz ochotę na odrobinę wytchnienia (na świeżym powietrzu), podaruj sobie kolorową huśtawkę – hamak – zapewniającą maksymalny komfort wypoczynku.

Zalety huśtawek – hamaków

Huśtawki – hamaki doskonale prezentują się tle zieleni (np. w ogrodzie). Są bardzo wzorzyste, funkcjonalne, a także wyposażone w dodatkowe funkcje (m.in. w podłokietniki). Ich dodatkowym atutem jest fakt, że przenoszą nas (użytkowników) w czasy dzieciństwa; wystarczy umościć się wygodnie w hamaku, poruszać w przód/w tył i „odlecieć” w nieznane…

MIŁEJ ZABAWY!

Huśtawka – hamak – jak ją zamontować?

Hamak Hustawka

Źródło obrazka: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/91b9u9%2Bl9XL._SL1300_.jpg

Huśtawkę – hamak można zamontować na wiele sposobów. W tej części artykułu ilustrujemy Państwu najpopularniejsze sposoby montażu:

montaż za pomocą linki,
montaż za pomocą haka sufitowego,
montaż na stojaku.

Gdzie można powiesić huśtawkę – hamak?

Jak zostało wcześniej wspomniane, do powieszenia huśtawki – hamaka wystarczy jeden punkt zaczepienia. Gotowe urządzenie można zainstalować w domu (np. w pokoju dziecięcym), na tarasie/balkonie, a także w ogrodzie – m.in. w zacienionym miejscu.

Ceny produktów

– Hamak – huśtawka „Radość” – dla dzieci w wieku: 2 – 12 lat (materiał wykonania: 100% bawełna) – cena: 152.00 PLN.
– Hamak – huśtawka marki Amazonas (160 x 130 cm), wytrzymujący obciążenie max. 150 kg – cena brutto: 269.00 PLN. Do ceny należy doliczyć koszty wysyłki.

UWAGA: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Huśtawka hamak
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria hamaków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany