Dysk twardy 2 TB

Dysk zewnętrzny 2 TB. Do komputera, laptopa, ale nie tylko!

Kiedyś przeciętna gra komputerowa mieściła się na płycie CD, dziś wymaga nawet kilku płyt Blu-ray. Niekiedy gry w ogóle nie pojawiają się na fizycznym nośniku, tylko należy je pobrać, gdyż „ważą” nierzadko po kilkaset GB. Dysk zewnętrzny to nie tylko świetny magazyn na gry, ale i inne, zróżnicowane treści!

DYSKI PRZENOSNE 19

Uniwersalność i międzyplatformowa kompatybilność

Zewnętrzne dyski twarde SSD oferują niesamowitą uniwersalność i elastyczność, jeśli chodzi o zgodność z innymi urządzeniami, nie tylko komputerami i laptopami. Lekkość, kompaktowe wymiary oraz duża pojemność to cechy, które idealnie sprawdzają się nie tylko przy przenoszeniu plików pomiędzy urządzeniami w domu, ale również w podróży czy pracy. 

Nowoczesne dyski zewnętrzne SSD Samsung z serii T7 pozwalają na szybkie i wygodne rozszerzenie przestrzeni na dane swojego laptopa lub komputera stacjonarnego, co umożliwia tworzenie kopii zapasowych oraz przechowywanie plików multimedialnych. Zamiast zajmować dysk wewnętrzny w komputerze multimediami, można ją wykorzystać na kolejne programy. Poza tym multimedia warto mieć w pamięci zewnętrznej, aby mieć możliwość błyskawicznego przeniesienie treści pomiędzy komputerem, a tabletem, smartfonem lub telewizorem. 

W transferze danych pomaga oczywiście błyskawiczny transfer, bowiem nawet ogromne pliki możemy przenosić bardzo szybko. To wszystko za sprawą imponującej szybkości dysku zewnętrznego SSD Samsung T7 oraz zastosowanego w nim interfejsu USB 3.2 Gen 2. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszącej odpowiednio do 1050/1000 MB/s. To zdecydowanie więcej, niż tradycyjnych dysków HDD, a nawet najszybszych pamięci USB typu pendrive. 

Reasumując, dysk pSSD Samsung z serii T7 możemy bez problemu podłączyć do komputera, również starszego z wbudowanym portem USB Typu A, jak również do nowoczesnych urządzeń, posiadających port USB Typu C. Oznacza to, że dysk podłączymy bez przeszkód do urządzenia mobilnego czyli smartfona lub tabletu. To świetna możliwość i sposób na odtwarzanie filmów nawet w rozdzielczości 4K lub 8K na ekranie smartfona na przykład podczas podróży. Spotkanie z przyjaciółmi. Teraz możesz zabrać ze sobą kilka ciekawych filmów na cały wieczór, które zapiszesz w pamięci zewnętrznego dysku SSD, a następnie odtworzysz treści na telewizorze lub konsoli.

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska

Dysk zewnętrzny 2 TB
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria inteligentnego domu

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany