Inteligentne sprzątanie

Inteligentne sprzęty sprzątające, które ułatwią wiosenne porządki!

Pierwsze promienie słońca, dłuższe dni oraz coraz wyższe temperatury na termometrach zachęcają do zabrania się za wiosenne porządki. To świetny pretekst, aby uporządkować mieszkanie po zimie, umyć okna i pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów. Kto, zabierał się za wiosenne sprzątanie, ten doskonale wie, jak dużo wysiłku i czasu wymaga dokładne uprzątnięcie domowej przestrzeni. Potrzeba go tym więcej, z im bardziej standardowych metod korzystamy. W tym roku warto więc zastąpić je nowoczesnymi rozwiązaniami, korzystając ze wsparcia profesjonalnego sprzętu. Jakie urządzenia pomogą lepiej zadbać o czystość w naszym mieszkaniu?

22 04 341 sprzatanie 1 1

Czyste okna z ekologiczną myjką parową

Myjka parowa do okien to jeden z tych wynalazków, które całkowicie odmieniły życie wielu pań domu. Jest to niezwykle praktyczne, proste w obsłudze i efektywne rozwiązanie, które znacząco skraca czas potrzeby do przywrócenia naszym szybom blasku i czystości. Urządzenie z łatwością radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami oraz nadaje się zarówno do mycia szyb, jak i ram okiennych. Jest lekkie, wygodne w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania – znajdzie się więc dla niego miejsce w każdym domu.

Myjka parowa posiada jeszcze jedną istotną zaletę – czyści okna za pomocą samej pary wodnej. Nie wymaga stosowania dodatkowego detergentu, co pozwala ograniczyć wydatki. Świetnie sprawdzi się także dla osób wrażliwych na chemię, które nie lubią zapachu ani kontaktu z agresywnymi środkami czyszczącymi. Jest przy tym rozwiązaniem ekologicznym, które potrafi całkowicie odmienić podejście do sprzątania. Co więcej, wykorzystamy ją nie tylko do mycia okien, ale także glazury w łazience, szklanych balustrad na balkonie, luster i wielu innych domowych powierzchni, które również warto odświeżyć na wiosnę.

22 04 341 sprzatanie 2 1

Ty odpoczywasz, on sprząta podłogi!

Kolejnym sprzętem, który zdecydowanie warto mieć w swoim domu, jest robot sprzątający. Jest to urządzenie, które całkowicie zrewolucjonizowało domowe porządki, gdyż działa zupełnie bez naszego udziału. Wystarczy ustawić odpowiedni program i włączyć urządzenie, aby już po pewnym czasie mieć całkowicie czyste podłogi – i to bez żadnego wysiłku z naszej strony. Jest to świetny sprzęt, który w szczególności docenią osoby, dla których odkurzanie kojarzy się z przykrą powinnością. Odkurzacz automatyczny pozwoli zupełnie zapomnieć o tym obowiązku, oferując w zamian czyste podłogi i dywany. My w tym samym czasie możemy oddać się innym czynnościom, np. porządkom w szafie, sadzeniu kwiatków na balkonie czy zmienianiu aranżacji mieszkania na bardziej wiosenną.

Oprócz myjki parowej i robota sprzątającego, warto zainwestować także w mop parowy, parownicę do ubrań oraz odświeżacz powietrza, który pozwoli zadbać o czystość i wysoką jakość powietrza w naszym mieszkaniu. Dzięki tym sprzętom sprzątanie przestanie w końcu kojarzyć się z przykrym obowiązkiem, stając się zamiast tego prostszą i szybszą czynnością, które będziemy oddawali się znacznie chętniej. W zakupie wszystkich tych sprzętów pomoże natomiast Pożyczka Plus, która specjalnie z myślą o nowych klientach przygotowujących się do wiosennych porządków, przygotowała swoją ofertę specjalną – całkowicie darmową pożyczkę online do 3000 zł, którą można przeznaczyć na dowolny cel.

Inteligentne sprzęty sprzątające
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria inteligentnego domu

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany