Konsola dla dziecka

Konsola przenośna dla dziecka – jaką wybrać?

Konsola przenośna to wymarzony prezent dla dziecka: na urodziny, ale też z okazji zakończenia roku szkolnego. Wakacje to czas wyjazdów i wycieczek – nic więc dziwnego, że właśnie w tym okresie konsola przenośna może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Warto sięgnąć tu po sprawdzone rozwiązania oferowane przez Nintendo. To firma, która ma wieloletnie doświadczenie w mobilnej rozrywce – stoi za sukcesem kultowej konsoli przenośnej Game Boy. Swoje poszukiwania konsoli przenośnej dla dziecka, skoncentrujemy właśnie na ofercie tego procenta.

konsola dla dziecka 1

Czym kierować się, wybierając konsolę przenośną dla dziecka?

Podobnie jak w przypadku innych sprzętów kupowanych dla najmłodszych, dobrze precyzyjnie ustalić potrzeby i oczekiwania, by dobrać możliwie najlepsze urządzenie.

Co wziąć pod uwagę?

  • Dostępny budżet – gdy mamy kilka opcji cenowych, dobrze wiedzieć, ile chcemy maksymalnie pieniędzy wydać na tego rodzaju sprzęt.
  • Okoliczności, w których dziecko będzie korzystało z konsoli – możemy zastanowić się, czy nie warto dołożyć pieniędzy i wybrać opcję konsoli, którą można również podłączyć do telewizora – zaoszczędzi nam to opcjonalnych wydatków w późniejszym okresie.
  • Czy dziecko ma już inną konsolę do gier – gdy młody człowiek na co dzień gra na PlayStation lub Xbox, można śmiało pominąć opcję konsoli, którą można również podłączyć do telewizora na rzecz rozwiązań czysto mobilnych.

Kiedy uda nam się skompletować te informacje, łatwiej będzie podjąć finalną decyzję. Jaką konsolę wybrać? Pora przyjrzeć się możliwościom w tym zakresie.

Najlepsze konsole przenośne dla dziecka – polecane modele

Spośród jakich modeli warto wybierać? Proponowane opcje to trzy rozwiązania od Nintendo, różniące się możliwościami ale też i ceną. Każda z nich będzie ciekawym wyborem, zapewniającym sporo rozrywki nie tylko w lecie!

  • NINTENDO SWITCH – od czasu debiutu w 2017, ciągle świetnie się sprzedaje i jest poszukiwanym prezentem z wielu okazji dla dzieci i młodzieży. Oprócz możliwości korzystania z niej w wersji mobilnej, może pełnić rolę konsoli podłączanej do telewizora, gdzie rywalizować może dwóch graczy. Zachwyca też wybór gier – od kultowych serii, jak Mario, Pokemony, Legends of Zelda, po prawdziwe objawiania, jak Animal Crossing.
  • NINTENDO SWITCH LITE – to „lżejsza” wersja popularnej konsoli. Od oryginału różni się tym, że funkcjonuje tylko w wersji mobilnej. Jest lekka i przenośna, ma zintegrowanej Joy-Cony.
  • NINTENDO SWITCH OLED – najnowsza w rodzinie Nintendo Switch. Zawiera wibrujący 7-calowy ekran z cieńszą ramką. Wyjątkowe odwzorowanie kolorów i jakość wyświetlacza zapewniają niezapomniane wrażenia z rozgrywki. Szeroka, regulowana podstawa i tryb laptop umożliwiają takie ułożenie konsoli, które pozwala grać w możliwie wygodny, dostosowany do potrzeb gracza sposób. Z powodzeniem sprawdzi się jako konsola nie tylko przenośna, lecz również – domowe centrum rozrywki.

Którą z nich wybrać? Wszystko zależy od potrzeb! Nintendo Switch Lite to lekkość i niska cena, OLED – propozycja dla zaawansowanych graczy. Wybór każdej z nich pozwoli cieszyć się wciągającą rozgrywką poza domem.

H2: A może jednak wymiana konsoli na nowszą generację?

Jeśli nie jesteśmy pewni, jakiej konsoli oczekuje dziecko, dobrze się z nim skonsultować. Może się bowiem okazać, że bardziej pożądanym prezentem będzie wymiana konsoli podłączonej do telewizora na sprzęt nowszej generacji. Wielu uczniów zdecydowanie bardziej ucieszy nowszy model jako nagroda za wyniki w nauczę. Sprawdź na przykład konsolę PlayStation 5 w MediaMarkt – możesz sprawdzić jej parametry i porównać możliwości z przenośnymi konsolami Nintendo. Wszystko po to, by wybrać najlepszy prezent dla dziecka, który będzie też inwestycją w jakościową rozrywkę na najbliższe lata!

Konsola przenośna dla dziecka
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria inteligentnego domu

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany