Samsung Galaxy Buds

Usłysz swój świat z pomocą Samsung Galaxy Buds!

Czasami masz dość miejskiego zgiełku, szumu miasta, hałasu w autobusie lub samolocie? Z Samsung Galaxy Buds możesz zanurzyć się w ciszy, a gdy tylko zechcesz, wyłapiesz z niej to, co dla Ciebie ważne – rozmowy, dźwięki, muzykę. Poznaj słuchawki, które pozwolą Ci usłyszeć to, co chcesz.

samsung galaxy buds

Aktywna redukcja hałasu z regulacją poziomu dźwięku

Aktywna redukcja szumów w Galaxy Buds Pro filtruje nawet do 99% szumów dobiegających z tła [1]. Mikrofony wewnątrz i na zewnątrz monitorują hałas w czasie rzeczywistym. Wybierz poziom aktywnej redukcji hałasu (ANC), aby zmienić poziom natężenia dźwięków w otoczeniu. Przycisz zgiełk centrum miasta lub hałas silników w samolocie. Obniż poziom redukcji szumów, aby usłyszeć śpiew ptaków, szum morza lub to, co mówią do Ciebie bliscy. To Ty decydujesz co i kiedy chcesz słyszeć.

Zresztą Galaxy Buds nie pozwolą Ci przegapić tego, co najważniejsze. Wykrywanie głosu natychmiast przełącza się z aktywnej redukcji hałasu (ANC) na dźwięk otoczenia, gdy usłyszy Twój głos. Na przykład, gdy jesteś w kawiarni używając ANC do blokowania hałasu z zewnątrz, powiedz kelnerowi swoje zamówienie, a ANC automatycznie wyłączy się, gdy tylko zaczniesz mówić. Te inteligentne słuchawki ściszają się podczas rozmowy, nawet jeśli używasz trybu otoczenia lub masz wyłączoną funkcję ANC, zmniejszając głośność muzyki i skupiając mikrofon na osobie, która do Ciebie mówi[2].

Niesamowite wrażenia słuchowe z Samsung Galaxy Buds Pro

Od najwyższych tonów wysokich po najgłębsze basy, wszystkie nuty dochodzą płynnie do Twoich uszu dzięki zaawansowanym 2-drożnym głośnikom z dźwiękiem AKG. Galaxy Buds Pro oferują najbardziej wciągające wrażenia dźwiękowe, niezależnie od tego, czy słuchasz nowego albumu, czy audiobooka podczas długiej podróży.

Często używasz słuchawek do rozmów? Odbieraj połączenia bez hałasu, który Cię rozprasza i denerwuje. Najlepsza jakość połączeń dla prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych oznacza mniej hałasu i wyraźniejszy głos podczas połączeń w domu lub poza nim. Dzięki trzem wbudowanym mikrofonom i modułowi odbierania głosu każde słowo jest krystalicznie czyste. Minimalnie wystająca konstrukcja słuchawek minimalizuje kontakt z wiatrem, a wyrafinowane rozwiązanie osłony przed podmuchami powietrza blokuje odgłos wiatru podczas połączeń. Usłysz wszystko i daj się usłyszeć innym!

Tekst przygotowany w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Aktywna redukcja szumów (ANC) w Galaxy Buds Pro eliminuje nawet 99% dochodzących z zewnątrz hałasów, co potwierdza weryfikacja UL. ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj” można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. Poziomy ANC – niski i wysoki – można ustawić w aplikacji Galaxy Wearable.

[2] Funkcja Dźwięk otoczenia wykorzystuje algorytm AI do rozpoznawania głosu użytkownika. Może reagować na sytuacje wywołane wibracjami, takie jak mycie zębów, elektryczną szczoteczkę do zębów, kaszel itp. Rozmowy mogą nie zostać wykryte, gdy założona jest tylko jedna słuchawka douszna. Gdy funkcja Dźwięk otoczenia jest włączona, jest ona automatycznie aktywowana, gdy funkcja ANC jest włączona lub wyłączona. Aby powrócić do poprzedniego trybu, dotknij dowolnej słuchawki dousznej.

Samsung Galaxy Buds
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria inteligentnego domu

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany