Wideofony

Wideodomofon – sprawdź, co kryje się pod tym pojęciem

Masz dość zastanawiania się, kto czeka przy bramce? Chcesz na bieżąco monitorować teren wokół furtki? Jeśli tak, zachęcamy Cię do zakupu nowoczesnego wideodomofonu, ułatwiającego identyfikację rozmówcy. Co to jest wideodomofon? Czym się charakteryzuje? Wideodomofon (w skrócie wideofon) jest urządzeniem przeznaczonym do komunikowania się z osobą, która zamierza wejść do danego budynku (obiektu). Urządzenie może pracować w trybie czarno – białym, ale (dzięki zastosowaniu technologii LCD) także w trybie kolorowym. Warto również wiedzieć, że wideodomofon jest specjalną odmianą domofonu, dodatkowo wyposażoną w kamerę. UWAGA: dysponując jednym z nowoczesnych wideofonów, będziesz miał możliwość kontrolowania tego, co dzieje się przy wejściu do domu.

Zalety – czy warto zainstalować wideodomofon?

Wideodomofon jest świetnym zabezpieczeniem przed włamaniem, a także wizytą „nieproszonych” gości. Urządzenie pozwala (w łatwy i skuteczny sposób) zidentyfikować osobę stojącą pod drzwiami. Obsługa wideodomofonu nie wymaga specjalistycznych umiejętności, dlatego z przyciskami poradzą sobie zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Videofon

Źródło obrazka: http://phonehabits.com/wp-content/uploads/2015/01/Video-Door-Phones-from-Global-e-Solutions-11-1024x661.jpg

UWAGA!

Jeśli preferują Państwo bezprzewodowe rozwiązania, zachęcamy do zakupu wideodomofonu pozbawionego problematycznego okablowania.

Dodatkowe funkcje wideodomofonów

– Możliwość zapisu obrazu oraz odtworzenia go w późniejszym czasie.
– Funkcja nagrywania obrazu (wybrane modele).
– Oświetlenie.
– Regulacja głośności rozmowy oraz jasności ekranu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wideodomofonu?

– Po pierwsze, na rodzaj urządzenia (do wyboru: wideofony bezprzewodowe, a także wersje z okablowaniem).
– Po drugie, na funkcjonalność.
– Po trzecie, na materiał, z jakiego została wykonana kaseta zewnętrzna (najlepiej, jeśli będzie zrobiona z materiału odpornego na korozję, np. z anodyzowanego aluminium).
– Po czwarte, na estetykę wykonania.

Ceny nowoczesnych wideofonów

– Wideodomofon (wideofon) bezprzewodowy objęty 3 – letnim, przedłużonym okresem gwarancyjnym – cena urządzenia: 624.00 zł/brutto.
– Wideodomofon bezprzewodowy Wi – Fi SREBRNY, objęty dwuletnią gwarancją producenta – cena urządzenia: 944.64 PLN/brutto.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Ceny podane w cenniku mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

OPINIE DOTYCZĄCE PRODUKTÓW ZNAJDĄ PAŃSTWO W INTERNECIE!

Wideofon
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria inteligentnego domu

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany