Kabina prysznicowa na wymiar

Kabina prysznicowa na wymiar

Jeśli zamówimy kabinę prysznicową na wymiar, mamy niepowtarzalną możliwość stworzenia wymarzonej łazienki. Warte polecenia są te, które posiadają powłokę ułatwiającą utrzymanie czystości, tzw. Easy Clean.
Niektóre firmy bądź indywidualni zleceniobiorcy stosują nowoczesną metodę szkła stapianego, tzw. fuzing szkła. Produkuje się z niego ramy do luster w kabinach prysznicowych, patery oraz inne elementy dekoracyjne.
Gdy decydujemy się na kabinę prysznicową na wymiar, wybierzmy taka firmę, która oferuje kompletny montaż i gwarantuje dobór okuć o najwyższym standardzie.

Kabiny prysznicowe na zamówienie

Kabina prysznicowa na wymiar

Źródło obrazka: http://www.edilportale.com/upload/prodotti/prodotti-83818-rel9445fa371e8b4f2cae047a65158232a5.jpg

Decydując się na kabinę prysznicową na zamówienie, mamy możliwość zaprojektowania jej według własnego pomysłu oraz indywidualnych potrzeb – jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy nasza łazienka posiada niewielki metraż. Biorąc pod uwagę umiejscowienie przestrzenne, wyróżniamy następujące kabiny prysznicowe: narożne, przyścienne, wolnostojące, wnękowe (czyli drzwi prysznicowe), montowane na wannach i parawany nawannowe.
Powinniśmy wiedzieć, jaka przestrzeń jest niezbędna, aby kąpiel pod prysznicem była wygodna i przyjemna. Minimalne wymiary prysznica to 70×70 cm – w tym przypadku kabina musi być wyposażona w zasłonkę (nie ogranicza ruchów), a nie ścianki.
Zamykana kabina powinna posiadać wymiary co najmniej 80×80 cm – taka przestrzeń zapewni nam swobodę ruchów. Warto wiedzieć, że modele kabin półokrągłych zajmują mniej miejsca, lecz składając zamówienie pamiętajmy, że należy zachować właściwą szerokość, tj. 80×90 centymetrów.

Kabiny prysznicowe zabudowane

Kabiny prysznicowe zabudowane są rozwiązaniem komfortowym i funkcjonalnym. Szczelne drzwi uchylne nie wypuszczą ani jednej kropli wody na zewnątrz. Łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni preparat i na bieżąco pielęgnować, by jak najdłużej cieszyć się ich estetycznym wyglądem.
Kabiny prysznicowe zabudowane mogą być przezroczyste (najlepiej, gdy wykonane są ze szkła hartowanego, które daje gwarancję bezpieczeństwa) lub w różnych odcieniach brązu – kolor ten pięknie będzie się prezentował w łazience o jasnym, przestronnym wnętrzu.

Kabiny prysznicowe na wymiar
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany