Szklane kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe szklane

Kabina prysznicowa stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Docenia się nie tylko jej funkcjonalność, ale także styl i elegancję. Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Przy właściwej pielęgnacji będzie nam służyła przez długie lata. Utrzymamy ją w czystości, korzystając z odpowiednich preparatów.
Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kabiny prysznicowe szklane. Jego podstawowy element stanowi najczęściej bezpieczne szkło hartowane. Hurtownie oferują tego typu kabiny z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi, jedno- lub dwuskrzydłowe. Do tych urządzeń stosuje się wysokiej klasy systemy uszczelnień – magnetyczne bądź przylgowe. Szkło w szklanych kabinach może być ornamentowe, bezbarwne, barwione lub matowe. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania ozdobnej grafiki.
Zaznaczmy, że warto wybrać kabiny prysznicowe wyprodukowane ze szkła hartowanego, które jest niezwykle trwałe i posiada specjalnie przystosowane okucia. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcja będzie stabilna

Cena szklanej kabiny prysznicowej

Szklana kabina prysznicowa

Źródło obrazka: http://www.edilportale.com/upload/prodotti/prodotti-81434-rele30b110eb9754a43aa63bfe1ebdf045e.jpg

Za kabinę prysznicową szklaną zapłacimy od około 1000 złotych wzwyż. Za niecałe 2000 złotych będziemy mieli kabinę szklaną o wysokim standardzie. Będzie ona zawierała następujące elementy: szkło hartowane bezbarwne o grubości 8mm, zawiasy, komplet uszczelek, klamry mocujące, gałkę drzwiową, reling górny usztywniający kabinę oraz okucia z chromu lub satyny.

Bogata ofertę kabin prysznicowych znajdziemy w Internecie. Bez wychodzenia z domu mamy możliwość wyszukania takiej, która spełni nasze wymagania. Również bez zbędnego pośpiechu będziemy mogli porównać ceny, zapoznać się za parametrami technicznymi i obejrzeć zdjęcia, a następnie wybrać model spełniający nasze oczekiwania. Pamiętajmy jednak o tym, by być ostrożnym. Warto przeczytać opinie innych internautów na temat sprzedającego, by nie paść ofiara oszustwa.

Kabiny prysznicowe szklane

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Reklama

Galeria kabin prysznicowych