Szklane kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe szklane

Kabina prysznicowa stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Docenia się nie tylko jej funkcjonalność, ale także styl i elegancję. Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Przy właściwej pielęgnacji będzie nam służyła przez długie lata. Utrzymamy ją w czystości, korzystając z odpowiednich preparatów.
Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kabiny prysznicowe szklane. Jego podstawowy element stanowi najczęściej bezpieczne szkło hartowane. Hurtownie oferują tego typu kabiny z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi, jedno- lub dwuskrzydłowe. Do tych urządzeń stosuje się wysokiej klasy systemy uszczelnień – magnetyczne bądź przylgowe. Szkło w szklanych kabinach może być ornamentowe, bezbarwne, barwione lub matowe. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania ozdobnej grafiki.
Zaznaczmy, że warto wybrać kabiny prysznicowe wyprodukowane ze szkła hartowanego, które jest niezwykle trwałe i posiada specjalnie przystosowane okucia. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcja będzie stabilna

Cena szklanej kabiny prysznicowej

Szklana kabina prysznicowa

Źródło obrazka: http://www.edilportale.com/upload/prodotti/prodotti-81434-rele30b110eb9754a43aa63bfe1ebdf045e.jpg

Za kabinę prysznicową szklaną zapłacimy od około 1000 złotych wzwyż. Za niecałe 2000 złotych będziemy mieli kabinę szklaną o wysokim standardzie. Będzie ona zawierała następujące elementy: szkło hartowane bezbarwne o grubości 8mm, zawiasy, komplet uszczelek, klamry mocujące, gałkę drzwiową, reling górny usztywniający kabinę oraz okucia z chromu lub satyny.

Zobacz też:  Kabiny prysznicowe półokrągłe

Bogata ofertę kabin prysznicowych znajdziemy w Internecie. Bez wychodzenia z domu mamy możliwość wyszukania takiej, która spełni nasze wymagania. Również bez zbędnego pośpiechu będziemy mogli porównać ceny, zapoznać się za parametrami technicznymi i obejrzeć zdjęcia, a następnie wybrać model spełniający nasze oczekiwania. Pamiętajmy jednak o tym, by być ostrożnym. Warto przeczytać opinie innych internautów na temat sprzedającego, by nie paść ofiara oszustwa.

Kabiny prysznicowe szklane
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany