Kabiny prysznicowe okrągłe

Kabiny prysznicowe półokrągłe

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym powinniśmy czuć się wygodnie. Po ciężkim dniu chętnie bierzemy relaksujący prysznic, co daje nam dużą dawkę energii i odprężenia. Ważne, aby to miejsce zapewniło nam komfort. By tak się stało, nie możemy czuć się skrępowani zarówno pod prysznicem, jak i podczas wychodzenia z niego. Dlatego powinniśmy zadbać o właściwe wymiary kabiny prysznicowej. Jednym ze standardowych modeli jest 80×80 centymetrów. W sytuacji, gdy metraż łazienki pozwala nam na zakup większej, wybierzmy kabinę o wymiarach 90×90 centymetrów.
Wśród klientów dysponujących małym metrażem w pomieszczeniu łazienkowym dużą popularnością cieszą się kabiny prysznicowe półokrągłe. Zajmują o wiele mniej miejsca niż kwadratowe czy prostokątne, a wyglądają równie efektownie.

Kabiny prysznicowe okrągłe

Kabina półokrągła

Źródło obrazka: http://www.csempevasar.hu/images/stories/virtuemart/product/Kolpa_Orion_TK_1_4e9436b430699.jpg

Kabiny prysznicowe okrągłe dostępne są z brodzikiem lub bez brodzika. Projektowane są w minimalistycznym stylu, dlatego doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych. Zajmują niewiele miejsca, więc docenią je osoby posiadające niewielką łazienkę.
Ceny kabin prysznicowych okrągłych zaczynają się od około 1000 złotych. Wszystko zależy od struktury tworzywa, wielkości czy dodatkowych elementów. Warto mieć świadomość, że kabiny wykonane ze szkła hartowanego są bezpieczniejsze – jest to szczególnie istotne, gdy w domu są małe dzieci. Urządzenie to może posiadać dodatkowe elementy w postaci radia, aromaterapii, hydromasażu czy komputera monitorującego, a wówczas jego koszty wzrastają.
Przykładowo, za kabinę prysznicową półokrągłą wykonaną ze szkła hartowanego, z polerowaną, srebrną ramą aluminiową zapłacimy około 2000 złotych. Produkt ten zawiera także uszczelki magnetyczne zapewniające szczelność, przesuwne drzwi, profile przyścienne niwelujące krzywe ściany oraz akrylowy brodzik ABS o wysokości 15 centymetrów.

Kabiny prysznicowe narożne

W łazienkach, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy, warto zamontować kabinę prysznicową narożną. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne. Komfort korzystania z kabiny poprawimy, jeśli zamontujemy drzwi przesuwne.
Kabiny prysznicowe narożne znajdują zastosowanie w różnego rodzaju architekturze – zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach SPA, halach sportowych czy innych obiektach rekreacyjnych.

Kabiny prysznicowe półokrągłe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany