Kabiny prysznicowe wolnostojące

Kabina prysznicowa wolnostojąca

Współczesny rynek stanowi połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością. Osoby posiadający małą łazienkę, chętnie wybierają prysznic. Warto podkreślić, że jest on ekologiczny – zużywa o wiele mniej wody niż wanna. Kąpiel w nim również może być prawdziwa przyjemnością, gdy kupimy kabinę dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb.

Ze względu na umiejscowienie wyróżniamy następujące kabiny: wnękowe, przyścienne, narożne, wolnostojące i montowane na wannach (tzw. parawany).
Kabiny wolnostojące sprawdzą się w łazience o dużym metrażu, a także w salonach kąpielowych, gdzie do najmniejszych ograniczeń należą przestrzeń i budżet. Tego rodzaju kabiny są wykonane z najlepszej jakości materiałów, a więc drogie. Prezentują się doskonale w przestronnych wnętrzach. Kąpiel w nich stanie się prawdziwym relaksem. Sprzedaje się je najczęściej w kompletach – tj. baterią i brodzikiem. Powinniśmy być świadomi dodatkowych kosztów, ponieważ trzeba będzie wykonać osobną instalację wodną i odprowadzającą wodę.

Kabina czterościenna

Kabiny wolnostojące

Źródło obrazka: http://wadejohnston1962.files.wordpress.com/2011/02/shower-2.jpg

W kabinach przyściennych jedna ściana przylega do ściany łazienki. Właśnie na tej ściance montuje się baterię. Takie kabiny mogą być zbudowane na planie półkola, prostokąta lub innego wielokąta.
Niewyszukana kabina czterościenna stanowi wyznacznik stylu i elegancji. Świetnie prezentuje się w łazienkach przestronnych.
Jeśli dysponujemy dużą przestrzenią, możemy wybrać kabinę czterościenną prostokątną. Dostępne są one w różnych wariantach i przystępnej cenie. Przykładowo, za kabinę czterościenną, z drzwiami rozsuwanymi, wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 3 mm, z systemem jezdnym opartym na sprawdzonych suwakach zapłacimy od około 1000 złotych.

Kabina prysznicowa wolnostojąca
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany