Kabina prysznicowa z hydromasażem

Kabina prysznicowa z hydromasażem

Kabina prysznicowa z hydromasażem przeznaczona jest dla osób ceniących komfort i wygodę. Możemy w niej odpocząć po ciężkim dniu. Zapewni relaks dla naszych zmęczonych części ciała. Idealnym rozwiązaniem będzie kabina prysznicowa wyposażona w brodzik pełniący funkcję wanny. Współczesny rynek oferuje nam również kabiny z zestawem akcesoriów z radiem.
To, na jaki kolor kabiny się zdecydujemy, uzależnione jest od naszego gustu. W nowoczesnych wnętrzach elegancko prezentują się kabiny z czarnym wykończeniem profili i grafitowym kolorem szkła. Ceny kabin prysznicowych z hydromasażem są zróżnicowane – wynoszą od około 1000 złotych do nawet 3000 złotych.

Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Kabina z hydromasażem

Źródło obrazka: http://img.archiexpo.com/images_ae/photo-g/bathtub-shower-combinations-11231-1843735.jpg

Gdy słyszymy słowo hydromasaż, od razu mamy przed oczami dużą wannę, po brzegi wypełnioną wodą z pianą. Jednak pod tym wyrazem kryje się również kabina prysznicowa, która jest rozwiązaniem coraz chętniej wybieranym przez osoby planujące remont łazienki.
Kabina prysznicowa z hydromasażem stanowi doskonałe rozwiązanie, gdy nie dysponujemy dużym metrażem w łazience.
Hydromasaż pod prysznicem jest świetnym sposobem na relaks po ciężkim dniu. Dodatkowo, posiada właściwości lecznicze – dobrze wpływa na układ krążenia, wygląd skóry i układ odpornościowy (szczególnie podczas masowania partii ciała o zmiennej temperaturze strumienia wody).
Możliwe są dwa sposoby na korzystanie w domu z hydromasażu. W dowolnej kabinie prysznicowej możemy zamontować tzw. panel prysznicowy z hydromasażem – jest to rozwiązanie najtańsze i najprostsze w montażu. Warto jednak wiedzieć, że ma ona mniejsze możliwości od alternatywnej i droższej, sprzedawanej jako komplet, kabiny prysznicowej z wbudowaną funkcją hydromasażu. Na panel prysznicowy z hydromasażem składa się najczęściej aluminiowa, szklana bądź wykonana ze sztucznego materiału płyta. Na niej umieszcza się panel sterowania i dysze natryskowe. Czynnik masujący stanowi woda, która w wyniku ciśnienia wypływa z dysz. W tego typu rozwiązaniu nie ma pompy, dlatego ważnym ograniczeniem możliwości hydromasażu jest ciśnienie wody w instalacji. Warto wiedzieć, że dysze w bardziej zaawansowanych modelach są ruchome. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie kierunku wypływu wody do danej sylwetki.

Kabiny prysznicowe z hydromasażem opinie

Opinie o kabinach prysznicowych są podzielone. Wiele osób zwraca uwagę na cenę. Nie jest ona przystępna – najtańszy koszt takiej kabiny to około 1000 złotych, zaś ta lepszej jakości kosztuje ponad 2000 złotych. Cena odgrywa dużą rolę, ponieważ w sytuacji, gdy jakiś element się zepsuje, wymiana na nowy wiąże się z ogromnym wydatkiem.
Wszyscy zgadzają się co do jednego – komfortu użytkowania. Taka kabina doskonale masuje poszczególne części naszego ciała, my zaś czujemy się odprężeni i zrelaksowani.

Kabiny prysznicowe z hydromasażem
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany