Kabiny prysznicowe z sauną

Kabina prysznicowa z sauną

Producenci urządzeń mieszkalnych prześcigają się w spełnianiu naszych oczekiwań. Na współczesnym rynku pojawia się coraz więcej nowości. Jest to duży plus, ponieważ to, co już mniej modne, udostępnia się klientom w cenach promocyjnych.

Niezwykłą wygodę podczas kąpieli zapewni nam kabina prysznicowa z sauną. Dostępna jest ona w różnych kolorach: białych, żółtym, srebrnym, seledynowym bądź czerwonym. Kolorowe kabiny chętnie wybierają osoby poszukujące nowego stylu. Ci, którzy są wierni klasyce, zdecydują się na kolor biały.
Kabina prysznicowa z sauną często jest rozbudowana o dodatkowe elementy, np. masaż terapeutyczny czy hydromasaż.

Kabina z sauną

Źródło obrazka: http://graphics.venturehomes.ca/2013/05/1101280.jpg

Warto zapoznać się z poradnikiem, aby kupić dobrej jakości kabinę prysznicową z sauną. Wielkość kabiny powinna być dostosowana do pomieszczenia, jakim dysponujemy, tak abyśmy nie byli skrepowani podczas wychodzenia. Zwróćmy uwagę, czy w zestawie są dostępne uszczelki magnetyczne zapewniające szczelność. Rolki kupmy podwójne, metalowe oraz dodatkowo łożyskowane, dzięki czemu szyba nie będzie się zacinać. Kabiny posiadające profile oraz panel prysznicowy wykonany z aluminium są lepsze jakościowo. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wybierzmy szybę ze szkła hartowanego o grubości minimum 3 milimetrów. Producenci sugerują zakup kabiny ze zwykłą baterią prysznicową, ponieważ termostatyczna po około 1-2 latach zapcha się od twardej wody i pojawi się problem z ustawieniem ciepłej/zimnej wody.
Jeśli przy zakupie uwzględnimy powyższe rady, an pewno dokonamy właściwego wyboru.

Kabina prysznicowa z sauną
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany