Kabiny prysznicowe z wanną

Kabina prysznicowa z wanną

Urządzając łazienkę zastanawiamy się, co wybrać: wannę czy prysznic. Nie każdy może pozwolić sobie na zamontowanie wanny, ponieważ najczęściej nie dysponuje odpowiednio dużym metrażem. Jeśli mamy możliwość zamontowania wanny i lubimy długie kąpiele, warto się na nią zdecydować. W sytuacji, gdy jesteśmy właścicielami małej łazienki, wybierzmy prysznic.

Współczesny rynek urządzeń rozwija się w szybkim tempie. Producenci znanych firm kuszą nas coraz to innymi, nowocześniejszymi rozwiązaniami. Nowością są doskonałej klasy kabiny prysznicowe z wanną – w tym przypadku połączone zostały wygoda i funkcjonalność.

Kabina prysznicowa z wanną

Źródło obrazka: http://img.archiexpo.com/images_ae/photo-g/corner-bathtubs-showers-combination-51956-1652217.jpg

Wiadomo, że tego typu udogodnienia idą w parze z ceną – niestety za komfort musimy zapłacić. Przykładowo, efektowna, bardzo duża wanna (wymiary 160/160/220 cm) z hydromasażem, z zabudowaną sauną parową z kabiną prysznicową dwuosobową kosztuje około 14000 złotych. Wanna jest solidnie wykonana z akrylu i osadzona na stalowym stelażu. Producent takiej kabiny oferuje aż 8 dysz powietrznych masażu bąbelkowego na dnie wanny, 10 dysz do masażu wodnego ( w tym duże regulowane dysze turbo), podgrzewanie wody w wannie, światłoterapię, oświetlenie wewnętrzne w kabinie, cyfrowy panel sterujący z radiem, dezynfekcję ozonową, lustro, masaż stóp, wentylację, cicha pompę wody z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i dużą deszczownicę.

Jeśli dysponujemy dużym pomieszczeniem łazienkowym i sporym budżetem, zdecydujmy się na kabinę prysznicową z wanną, a kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością.

Kabiny prysznicowe nawannowe

W sytuacji, gdy chcemy mieć koniecznie prysznic i wannę, a jesteśmy ograniczeni przez małą przestrzeń, producenci proponują nam rozwiązanie 2 w 1, czyli tzw. kabiny prysznicowe nawannowe. Możemy je kupić razem z wanna lub oddzielnie. Dostępne są w wersji uchylnej i składanej i najczęściej wykonane z bezpiecznego, hartowanego szkła.

Koszt kabiny prysznicowej nawannowej wynosi od około 1300 złotych wzwyż. Wszystko zależy od struktury, z jakiej ją wykonano, rozmiarów oraz dodatkowych udogodnień. Możemy również wybierać spośród rozmaitych wzorów i kolorów – od klasycznych białych po odcienie brązu, zieleni i niebieskiego.

Kabina prysznicowa z wanną
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kabin prysznicowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany