Kamień dekoracyjny w kuchni

Kamień w kuchni

Kamień dekoracyjny, tudzież płytki imitujące nastrojową cegłę, to oryginalne wykończenie salonu, przedpokoju a nawet kuchni. Kuchnia to serce każdego domu. Tutaj spędzamy znaczną część życia, spełniamy kulinarne zachcianki, popijamy świeżo zaparzoną kawę, zadbajmy więc o funkcjonalność oraz interesujący design tego wnętrza. Kamień w kuchni nie zdarza się jednak często. W większości wypadków stawiamy na wypróbowane rozwiązania. Terakota – to ona wiedzie prym w ww. wnętrzu. Praktyczna i łatwa w pielęgnacji, bryluje w naszych kuchniach i aneksach. „Siostra” terakoty – glazura, stanowi opcję numer dwa – podobnie jak terakota, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak wiadomo, kuchnia to specyficzne miejsce, narażone na liczne zabrudzenia, uszkodzenia itp. Tymczasem, kamień dekoracyjny to materiał odporny na wiele czynników otoczenia, takich jak wysoka i niska temperatura, wilgoć czy promienie UV. Warto więc zastanowić się nad taką formą wykończeniową.

Kamień dekoracyjny w kuchni

Kamień elewacyjny w kuchni

Źródło obrazka: http://images.plusinfo.mk/large_gal/2012/02/27/0543007.55.jpg

Nie bójmy się kuchennych rewolucji. Modna i wygodna kuchnia to przecież marzenie każdego z nas. Kamień dekoracyjny nada wnętrzu lekko industrialny charakter, połączony jednak z drewnem oraz ciepłem wnętrza, sprawi, iż w kuchni zapanuje cudowny, wręcz magiczny nastrój. Zapracowani, nie mamy czasu na gruntowne porządki. Kamień dekoracyjny ułatwi nam codzienne sprzątnie. Łatwy w pielęgnacji i odporny na uszkodzenia, usprawni każdą pracę w kuchni.

Kamień w kuchni na ścianie

Kamień w kuchni prezentuje się bardzo oryginalnie. Zamontowany na ścianie, daje nam szereg możliwości aranżacyjnych. Tak udekorowane wnętrze, możemy urozmaicić tradycyjnymi meblami, jak również iście nowoczesnymi akcesoriami. Do wyboru mamy rozliczne odcienie oraz wzory płytek. Dla najbardziej wymagających, producenci przygotowali bonus – kolor na zamówienie.

Kamień na ścianę w kuchni

Kamień na ścianę możemy położyć przy pomocy rąk własnych. Ten posiada bowiem jedną istotną zaletę – jest prosty w montażu. Ponadto, nie wymaga równych ścian, przeciwnie, doskonale zamaskuje wszelkie nierówności i zabrudzenia. Chcąc uzyskać dodatkowy efekt, na zamontowane płytki nanieśmy bezbarwny lakier. Specyfik wydobędzie prawdziwe piękno z płytek, co więcej, ułatwi późniejsze czyszczenie powierzchni. Dzięki takiej formie wykończeniowej, w twojej kuchni zapanuje przyjemna, wręcz romantyczna atmosfera.

Kamień w kuchni
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kamieni elewacynych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany