Płyty elewacyjne

Płyty elewacyjne

Płytki elewacyjne to idealny materiał wykończeniowy, będący nadto wspaniałym motywem zdobniczym budynku bądź wnętrza. Płyty elewacyjne klinkierowe produkowane są tzw. metodą ekstrudowaną – ciągnioną. Rozliczne możliwości wybarwienia dają nam sposobność wykreowania własnej, oryginalnej kompozycji. Do wyboru mamy płytki elewacyjne szkliwione oraz satynowe.

Płytki elewacyjne zewnętrzne

Płytki elewacyjne

Źródło obrazka: http://designplace.com.au/wp-content/uploads/2011/12/9-Extreme-modern-archtecture-and-design-using-Austral-Facades-Terracade-XN-tiles.jpg

Płytki elewacyjne na zewnętrz? Oczywiście! Płytki elewacyjne zewnętrzne, dzięki swej małej wadze oraz odpowiednim wymiarom, mogą być aplikowane już na warstwę styropianu, bez konieczności jej wzmacniania.

Płytki elewacyjne wewnętrzne

Nowoczesne technologie umożliwiają stosowanie elewacji zarówno zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Płytki elewacyjne wewnętrzne wykorzystywane są przede wszystkim na schodach oraz korytarzach, tudzież w strefie wejściowej danego lokalu użytkowego.

Płytki elewacyjne z piaskowca

Płytki elewacyjne z piaskowca to ciekawy pomysł na wykończenie fasady budynku, schodów oraz parapetów w twoim domu. Tego typu materiał prezentuje się nad wyraz oryginalnie, stylowo i bardzo dostojnie. Na rynku znajdziemy liczne odcienie i faktury, dające nam szereg możliwości aranżacyjnych.

Płytki elewacyjne – cennik

Decydując się na płytki elewacyjne, warto skonfrontować ze sobą ceny u poszczególnych producentów. Wiele w tej materii zależeć będzie od jakości oraz ilości towaru. Świetnym i szybkim sposobem na znalezienie interesującego nas asortymentu, będzie Internet. W wyszukiwarkę należy wpisać frazę płytki elewacyjne – cennik, dzięki temu, bez wychodzenia z domu, będziemy mogli zapoznać się z licznymi ofertami.

Płytki z kamienia na ścianę

Płytki z kamienia na ścianę to inwestycja na długie lata. Przy wyborze takiego materiału, należy zatem zwrócić szczególną uwagę na pochodzenie kamienia, jego rodzaj oraz kategorię. Im niższa cena za towar, tym czerwone światło winno szybciej rozbłysnąć nam w głowie. Płytki z kamienia to towar luksusowy, zadbajmy więc o własny święty spokój i nabądźmy produkt opatrzony stosownym certyfikatem.

Płytki elewacyjne – cegła

Cegła od zawsze kojarzona była z niezawodnością, ciepłem i cudownym nastrojem. Ostatnimi czasy, sporą popularnością cieszą się zatem płytki elewacyjne wiernie oddające urok cegły.

Płytki elewacyjne
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kamieni elewacynych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany