Kieliszek do martini 

Martini: smak ceniony przez koneserów

Martini jest połączeniem ginu oraz niewielkiej ilości wytrawnego wermutu. Ten delikatny, a także wyselekcjonowany trunek – oparty na niewielkiej ilości składników, daje nam możliwość przeniesienia się w inny wymiar doznań smakowych. Sprawdźmy zatem, w jakich kieliszkach należy serwować ten wyśmienity, orzeźwiający koktajl.

Jak został zbudowany kieliszek do Martini?

kieliszki do martini
Źródło obrazka: https://www.drinkstuff.com/products/product.asp?ID=24838

Cechą charakterystyczną kieliszka do Martini jest jego specyficzna budowa – naczynie posiada smukłą nóżkę, a także rozkloszowaną czaszę (rozszerzającą się ku górze).

Lampki przeznaczone do serwowania Martini mają pojemność od 70 do 120 ml.

Sztuka serwowania Martini

Dzięki temu, że kieliszek do podawania Martini posiada czaszę w kształcie stożka, istnieje możliwość ciekawego udekorowania drinka.

Sposób przyrządzania napoju: kieliszek do Martini należy napełnić alkoholem w taki sposób, aby pomiędzy trunkiem, a górną krawędzią naczynia została zachowana minimalna przestrzeń. To pozwoli na swobodne umieszczenie w środku dekoracji z zielonych oliwek.

Zdecyduj się na sprawdzoną markę

Poniżej przedstawiamy Państwu listę firm zajmujących się wytwarzaniem kieliszków do Martini:

Krosno,
Royal Leerdam,
AlmiDecor.

Ubóstwiasz smak schłodzonego Martini z oliwką? Sprawdź zatem, ile kosztują zestawy kieliszków do serwowania napoju i ciesz się jego głębokim, wyjątkowym smakiem

  • Kieliszki do serwowania Martini marki Krosno (0,17 l), wykonane z wysokiej jakości szkła sodowo – wapniowego – cena za 6 sztuk: 61.90 PLN.
  • Komplet 6. kieliszków kryształowych do Martini o wymiarach: 11 x 11 x 16,5 cm (poj. 0,21 l) – cena: 182.00 PLN.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się sprzedawcą.

Kieliszki do serwowania Martini świetnie sprawdzą się w roli prezentu – podaruj je ukochanej osobie!

Kieliszki do martini 
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kieliszków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany