Kieliszek kryształowy

Ponadczasowa elegancja połączona z wysokim standardem picia

Kieliszki kryształowe są naczyniami, które nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością. Warto zaznaczyć, że dzięki ich obecności na stole, każde przyjęcie będzie niezapomnianym przeżyciem. Wśród bogatej oferty produktów znajdziecie Państwo m.in. kieliszki przezroczyste (charakteryzujące się transparentnością), a także naczynia kolorowe – przyciągające uwagę swoim ciekawym designem.

Kieliszki kryształowe: jaki alkohol można w nich podać?

kieliszki krysztalowe
Źródło obrazka: https://crystallousa.com/product/wine-set-just-for-two-crystal-champagne-flutes-white-wine-glass-red-wine-goblet-art-deco-nostalgia/

Kieliszki wykonane z wysokiej jakości szkła kryształowego nadają się do serwowania wina białego, a także czerwonego, szampana, wody, wódki oraz likierów. Ich uniwersalność powoduje, że nigdy nie wychodzą z mody.

Jak pielęgnować kieliszki kryształowe?

Przez wzgląd na fakt, że kieliszki kryształowe są naczyniami wykonanymi z delikatnego szkła kryształowego, należy myć je ręcznie. Mycie naczyń powinno odbywać się w letniej wodzie, najlepiej z domieszką łagodnego detergentu. UWAGA: jeśli na powierzchni kieliszków zauważycie Państwo nieestetycznie wyglądające smugi, koniecznie wypłuczcie je w zimnej wodzie z dodatkiem octu.

Popularni producenci kieliszków kryształowych

Bohemia,
Huta Szkła Kryształowego „Violetta”,
Huta szkła kryształowego „Julia”.

Poznaj aktualne ceny kieliszków kryształowych

  • Kieliszki kryształowe przeznaczone do serwowania wina czerwonego (pojemność: 240 ml) – cena brutto za 6 sztuk: 202.09 PLN.
  • Zestaw 6. sztuk kieliszków do szampana z ręcznie szlifowanego szkła kryształowego (kieliszki zostały ozdobione oryginalnymi kryształkami Swarovskiego) – cena: 349.00 PLN.

UWAGA,
UWAGA!

Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa.
Kieliszki kryształowe stanowią kwintesencję ponadczasowego piękna – wato mieć je w swoim domu!

Kieliszki kryształowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kieliszków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany