Klimatyzatory balkonowe

Klimatyzacja w bloku – czy to możliwe?

Jeszcze do niedawna klimatyzacja kojarzona była z mało estetycznym, hałaśliwym ustrojstwem, instalowanym głównie w biurowcach oraz sklepach spożywczych. Dzisiaj klimatyzator stanowi nieodłączne wyposażenie domów i mieszkań, czego dowodem są jednostki zewnętrzne usytuowane na budynkach. Przed zamontowaniem klimatyzatora na balkonie, warto zgłębić przepisy dotyczące jego instalacji – to kwestia priorytetowa, bez której trudno o dalszy rozwój wydarzeń. Istotnym podkreślenia jest również fakt, że klimatyzator w mieszkaniu można zamontować tylko za zgodą administratora.

Zalety wspomnianego rozwiązania

Źródło obrazka: https://previews.123rf.com/images/aruba2000/aruba20001411/aruba2000141100543/33499091-Outside-Air-Conditioner-Installation-on-the-Balcony-Floor-Stock-Photo.jpg

– Po pierwsze, klimatyzacja (na balkonie) schładza powietrze w pomieszczeniach, dając nam poczucie świeżości i odprężenia.
– Po drugie, utrzymuje optymalną dla człowieka wilgotność.
– Po trzecie, chroni nas przed rozwojem licznych bakterii i drobnoustrojów.

Cennik usług

– Montaż klimatyzatora ściennego – jedna jednostka wewnętrzna oraz jedna jednostka zewnętrzna (moc chłodnicza urządzenia: do 5 kW) + 3 metry instalacji – cena usługi: 920.00 zł NETTO.
– Montaż klimatyzatora ściennego – podwójnego, o mocy chłodniczej do 5 kW – dwie jednostki wewnętrzne + jedna jednostka zewnętrzna (w tym 6 metrów instalacji) – cena usługi: 1 600.00 zł NETTO.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Ceny przedstawione w artykule mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. 

Gdzie można znaleźć „dobrą” ekipę monterską?

W pierwszej kolejności należy popytać znajomych (być może bliska Ci osoba zna fachowców w nadmienionej dziedzinie). W trakcie poszukiwań warto skorzystać również z Internetu.

Klimatyzator na balkonie
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria klimatyzatorów

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany