Kuchenne kosze na śmieci

Standardowe wyposażenie kuchni

Pojemnik na śmieci (zwany koszem) stanowi kluczowe wyposażenie kuchni. W większości przypadków umieszczany jest w szafce pod zlewozmywakiem, dając domownikom pełną swobodę działania. Poniżej ilustrujemy Państwu rodzaje koszy na śmieci oraz zachęcamy do przyjrzenia się ich zaletom.

Zapraszamy!

Rodzaje pojemników na śmieci

Kosze wstawiane do szuflady – spotykane w wielu gospodarstwach domowych.
Kosze wbudowane w blat kuchenny – niezwykle praktyczne i eleganckie.
Kosze z mocowaniem frontu (na prowadnicach).
Wolnostojące kosze na odpadki (do postawienia w rogu kuchni) – dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej – białe, srebrne bądź czerwone.
Kosze bezdotykowe – funkcjonalne i bardzo higieniczne.

Źródło obrazka: https://mobileimages.lowes.com/product/converted/090713/090713819174.jpg

Zalety produktów

Jedną z podstawowych zalet koszy na śmieci jest możliwość zachowania porządku w kuchni. PAMIĘTAJMY: Kosz to nie tylko gwarancja czystości, to również bogata oferta produktów – w zaskakująco niskich cenach. Pojemniki wytwarzane są z rozmaitych materiałów, wśród których na wyróżnienie zasługują: tworzywo sztuczne oraz stal nierdzewna. Produkty zapewniają wysoki komfort użytkowania, a także wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem koszy na śmieci jest łatwość ich czyszczenia.

Segregacja odpadów w domu

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani segregacją śmieci, zachęcamy do zakupu kilku (oddzielnych) pojemników na odpadki. Segregacja śmieci wymaga jednak samozaparcia, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy rozważyć wszelkie argumenty za i przeciw.

Aktualny cennik produktów

– Dwukomorowy kosz na śmieci 25 l (2 x pojemnik o pojemności 12,5 l), dostępny w czterech wariantach kolorystycznych – cena BRUTTO za sztukę: 69.99 PLN.
– Kosz na śmieci do kuchni o pojemności: 40 l, otwierany nogą za pomocą pedału (wymiary: 25 x 42 x 61 cm) – cena za sztukę: 139.90 PLN.
– Pojemnik na odpady – potrójny (2 x 15 l + 2 x 7 l) TWORZYWO SZTUCZNE – cena za sztukę: 259.49 PLN.

UWAGA: Cennik podany na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

KOSZE NA ŚMIECI – KUCHENNE (a właśc. ich rodzaje, kształty i odcienie) MOGĄ PAŃSTWO ZNALEŹĆ NA WYBRANYCH STRONACH INTERNETOWYCH!

Kosz na śmieci do kuchni
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria koszy na śmieci

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany