Łazienkowy kosz na śmieci

Kosz na śmieci w łazience

Łazienka jest miejscem, w którym kosz na śmieci zajmuje jedno z pierwszych miejsc. Decydując się na zakup pojemnika (do małej bądź dużej łazienki), warto zwrócić uwagę na materiał jego wykonania. W przypadku zakupu kosza do łazienki najlepszym rozwiązaniem będzie model plastikowy – funkcjonalny i łatwy w pielęgnacji. A metal? Kosze zrobione z metalu bardzo szybko pokrywają się rdzą.

Zalety koszy łazienkowych

Źródło obrazka: http://img.archiexpo.com/images_ae/photo-g/52826-9322872.jpg

Kosze łazienkowe doskonale wkomponowują się w charakter wnętrz. Dzięki niewielkim gabarytom można umieścić je w małych wnękach (nawet w niedużych pomieszczeniach). Eleganckie pojemniki cechują się różnorodnością form, ułatwiają także zachowanie czystości w pokojach kąpielowych. Istotnym podkreślenia jest również fakt, że pojemniki łazienkowe stanowią ciekawą dekorację wnętrz. Kup już teraz i przekonaj się sam/sama!

Gdzie postawić kosz na śmieci?

Kosz na odpadki (w łazience) powinien być umiejscowiony obok sedesu. Jeśli jednak metraż nie pozwala na taką aranżację, pojemnik można postawić w dogodnym dla nas miejscu. W przypadku dużej łazienki należy zdecydować się na dwa kosze – jeden obok sedesu, drugi przy umywalce.

Dostępne wymiary pojemników

SZEROKOŚĆ x WYSOKOŚĆ x GŁĘBOKOŚĆ:

– ok. 14 cm x ok. 31 cm x ok. 22,5 cm

POJEMNOŚĆ KOSZY ŁAZIENKOWYCH WYNOSI ZAZWYCZAJ 5 – 10 LITRÓW!

Cennik produktów

– Kosz łazienkowy BIAŁY, z pedałem – wykonany z tworzywa sztucznego (objętość: 6 l) – cena: 65.99 zł z VAT.
– Srebrny kosz na śmieci do łazienki (wymiary: wys. 28 cm; średnica: 20 cm) – cena: 139.00 zł.

UWAGA!

Cennik zamieszczony na stronie nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Kosz na śmieci do łazienki
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria koszy na śmieci

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany