Kosz pod zlewozmywak

Tradycyjne rozwiązanie

Kosz na śmieci pod zlew (do szafki zlewozmywakowej) jest tradycyjnym rozwiązaniem, stosowanym przez większość Polaków. Pamiętajmy, że to właśnie szafka pod zlewozmywak stanowi „przechowalnię” dla koszy na odpadki oraz środki czystości. Urządźmy ją zatem w przemyślany sposób.

Jak zagospodarować szafkę pod zlewem? Wybieramy kosz na śmieci

Kosz na śmieci pod zlewozmywak powinien być adekwatny do potrzeb domowników (nie może być ani za duży, ani za mały). Istotne jest, aby wielkość pojemnika była dopasowana do ilości produkowanych śmieci. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani segregacją odpadów, zachęcamy do kupna kilku oddzielnych pojemników – te najmniejsze można zawiesić na drzwiczkach.

Zalety koszy pod zlew

Źródło obrazka: https://i.pinimg.com/736x/47/03/a6/4703a6631fa3a64d5452a5fa87885583--under-the-kitchen-sink-kitchen-bin.jpg

Poniżej ilustrujemy Państwu najważniejsze zalety koszy na śmieci pod zlewozmywak:

1). RÓŻNORODNY ASORTYMENT (a w nim: kosze jedno-, dwu- bądź trzykomorowe).
2). ŁATWOŚĆ MONTAŻU – w przypadku gotowych systemów segregacji odpadów.
3). ESTETYCZNY, NOWOCZESNY WYGLĄD.
4). NIEWIELKIE WYMIARY (kosze z łatwością zmieszczą się pod zlewem).
5). RÓŻNORODNA KOLORYSTYKA.

Wymiary kosza pod zlew (przykład)

DŁUGOŚĆ x SZEROKOŚĆ x WYSOKOŚĆ:

– 44 cm x 28 cm x 41 cm

Kosze pod zlew – aktualny cennik

– Kosz na śmieci pod zlew, zawieszany – dostępny w czterech wariantach kolorystycznych (pojemność: 20 litrów) – cena: 44.99 PLN za sztukę.
– Dwukomorowy kosz na śmieci o wymiarach: dł. 44 cm x szer. 28 cm x wys. 41 cm oraz pojemności: 25 litrów (idealny pod zlewozmywak) – cena BRUTTO: 69.99 PLN za sztukę.

WARTO WIEDZIEĆ: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Kosz na śmieci pod zlew
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria koszy na śmieci

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany