Zewnętrzne śmietniki

Zewnętrzne kosze na śmieci – czym się charakteryzują?

Zewnętrzne kosze na śmieci są urządzeniami przystosowanymi do warunków panujących na zewnętrz. Na ogół produkuje się je z plastiku, metali i żeliwa, zdarzają się również modele wykonane z drewna. W celu podniesienia funkcjonalności koszy zewnętrznych, niektóre modele wyposażono w praktyczne popielnice.

Zalety koszy ulicznych

Jedną z najważniejszych zalet koszy ulicznych jest ich duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. W tym kontekście należy dodać, że odpowiednio zabezpieczone pojemniki, będą służyły mieszkańcom przez długi okres czasu. Kosze zewnętrzne dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych (zwłaszcza kosze z plastiku).

Kosze zewnętrzne – gdzie możemy je spotkać?

Źródło obrazka: https://i.pinimg.com/736x/f0/a0/26/f0a02668c731d0423544630c20a53a82--recycling-bins.jpg

Kosze uliczne wykonane z żeliwa bądź ze stali nierdzewnej stanowią świetną dekorację parków i ogrodów miejskich. Pojemniki tej klasy cechują się stylowym wykonaniem, ponadto – doskonale wkomponowują się w charakter otoczenia. Mniej eleganckie, aczkolwiek bardzo funkcjonalne kosze z plastiku i betonu, możemy spotkać m.in. na placach zabaw, na ulicach oraz przy przystankach komunikacji miejskiej.

Ceny koszy zewnętrznych

– Uliczny kosz na śmieci wykonany z tworzywa sztucznego, dostępny w trzech wariantach kolorystycznych (zielony, pomarańczowy, niebieski) – cena za sztukę: 157.90 PLN.
– Kosz uliczny o pojemności: 35 litrów – idealny do parku, na deptak bądź starówkę (kosz posiada metalowy pojemnik wewnętrzny oraz popielnicę) – cena za sztukę: 503.00 PLN.

UWAGA: Ceny przedstawione w tabeli nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Kosze na śmieci zewnętrzne
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria koszy na śmieci

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany