Pojemność kosza na śmieci

Jaki kosz/kontener wybrać?

Kosz na odpadki jest nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni. To dzięki niemu przygotowywanie posiłków staje się dużo prostsze. Funkcjonalność, wygoda oraz najwyższa jakość wykonania – to 3 cechy „dobrego” pojemnika. Kolejnym, istotnym elementem (bez którego trudno wyobrazić sobie życie) jest kontener na śmieci. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem nowego kosza, zachęcamy do zapoznania się z artykułem w którym omawiamy nie tylko pojemność kosza na śmieci.

Podział koszy/kontenerów na śmieci ze względu na ich pojemność

– Kosze 5 l.
– Kosze 12 l.
– Kosze 20 l.
– Kosze 30 l.
– Kosze 50 l.
– Kosze 60 l.
– Kosze 80 l.
– Kosze 120 l.
– Kosze 240 l.

Wybór należy do Państwa!

Kosze na śmieci – 60 l

Źródło obrazka: https://mobileimages.lowes.com/product/converted/090713/090713919294.jpg

Kosze (60 l) doskonale sprawdzają się w domach, biurach, firmach, sklepach oraz innych obiektach publicznych. Produkty mogą być zrobione z plastiku, metalu bądź ze stali nierdzewnej, mogą również stanowić ciekawy element dekoracyjny. Na ogół wyposażone są w przykrywkę i pedał bądź sensor otwierania.

Kontenery na śmieci – 120 l

Kontenery tej klasy charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, chemikalia, promieniowanie ultrafioletowe (UV) oraz zmienne czynniki pogodowe. Produkty są mocne, stabilne i łatwe w pielęgnacji. Cechuje je również niska waga.

Kontenery na śmieci 240 l

Kontenery (240 l) stanowią funkcjonalne połączenie komfortu, bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Pojemniki przystosowane są do gromadzenia odpadów komunalnych oraz przemysłowych, nie są natomiast przygotowane do gromadzenia gorącego popiołu. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że występują w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru: kontenery zielone, niebieskie, czerwone, żółte, brązowe bądź czarne.

60 l, 120 l, 240 l – ile zapłacimy za kosze na śmieci?

– Wysokiej jakości pojemnik na odpady 120 l, wykonany z nowoczesnego tworzywa HDPE (waga: 10 kg; kolor: niebieski) – cena: 94.90 zł za sztukę.
– Kosz na śmieci – WOLNOSTOJĄCY, METALOWY – z pokrywą (60 l), objęty 12 – miesięczną gwarancją producenta – cena BRUTTO: 237.37 zł za sztukę.
– Pojemnik/Kosz na śmieci 240 l ZIELONY – z dwoma kółkami i szeroką rączką (waga: 15 kg) – cena BRUTTO: 418.20 zł za sztukę.

Pojemność kosza na śmieci
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria koszy na śmieci

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany