Krajalnice do frytek

Złociste ziemniaczki w zasięgu twojej ręki

Frytki domowej roboty stanowią jedną z najchętniej wybieranych przekąsek. Są złociste, smaczne, a także… wysoce kaloryczne – ale tym nie będziemy się przejmować. Jeśli jesteście Państwo amatorami ziemniaczanych potraw i zakąsek, proponujemy wam zakup funkcjonalnej krajalnicy do frytek, umożliwiającej krojenie ziemniaczków na równe, estetyczne paski.

ŻYCZYMY SMACZNEGO!

Krajalnice do frytek – najważniejsze zalety

Krajalnica Do Frytek

Źródło obrazka: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/G/01/aplusautomation/vendorimages/d94b7bf9-e429-492f-b6be-d30a7bb39db3.jpg._CB302129319_.jpg

Krajalnice do frytek to urządzenia pozwalające na błyskawiczne przygotowanie dużej ilości ziemniaczanych słupków; słupki, co należy podkreślić, charakteryzują się idealnymi kształtami – są równe, proporcjonalne, a także odpowiednio grube. Estetyczny kształt frytek powoduje, że każde danie wygląda naprawdę imponująco!

DALSZA CHARAKTERYSTYKA

Krajalnice do robienia frytek są niezwykle proste w obsłudze (PRZYKŁAD: wystarczy umieścić ziemniaka w dolnej części urządzenia, a następnie przycisnąć górną częścią), a także bardzo estetyczne i łatwe w czyszczeniu. Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenia zajmują niewiele miejsca w kuchni.

Sprawdźcie Państwo sami!

Odmiany krajalnic do robienia frytek

– Krajalnice/Krajarki do warzyw – ręczne. Uwaga: W asortymencie firm znają Państwo m.in. ręczne, stalowe krajarki do frytek karbowanych, a także maszynki do cięcia ziemniaków, wyposażone w stalowe kratki.
– Krajalnice do ziemniaków/frytek – elektryczne.

Producenci, którym możesz zaufać

Tescoma,
Fackelmann,
Westmark,
Berghoff,
KingHoff.

Krajalnice do frytek – aktualne ceny

– Urządzenie do karbowania domowych frytek (krajalnica/krajacz do warzyw) – cena: 2.99 PLN.
– Wysokiej jakości krajalnica marki WESTMARK – do krojenia frytek oraz warzyw, wykonana z trwałej stali nierdzewnej, metalu, a także tworzywa ABS – bezpiecznego w kontaktach z żywnością – cena: 119.00 PLN.

UWAGA: Ceny podane na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa.

Zachęcamy do zakupu!

Krajalnica do frytek
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria krajalnic

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany