Krajalnice do kapusty

Kiszona kapusta – twój sposób na udany bigos

Kiszona kapusta stanowi nieodłączny element wielu rodzimych potraw, wśród których na wyróżnienie zasługują: tradycyjny, polski bigos, a także wybornie kwaśny kapuśniak. Aby móc samodzielnie przygotować kiszoną kapustę, należy (w pierwszej kolejności) zaopatrzyć kuchnię w funkcjonalną krajalnicę do warzyw. Dzięki jej obecności w domu, będziecie Państwo mogli delektować się wybornym smakiem kiszonek.

Podstawowe rodzaje krajalnic do kapusty

Krajalnica Do Kapusty

Źródło obrazka: http://rsc2.saatscommerce.com/img5570b6374186e_l.jpg

1). Krajalnice tradycyjne (zwane szatkownicami) – zazwyczaj drewniane, wyposażone w bardzo solidne ostrza; ostrza w krajalnicach wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej.

2). Krajalnice na korbkę – działające na podobnej zasadzie, jak maszynki do mielenia mięsa.

3). Krajalnice elektryczne – przeznaczone do szatkowania dużej ilości kapusty, a także innych warzyw. Podstawową zaletą urządzeń jest fakt, że ich obsługa nie wymaga siły rąk.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup krajalnicy (szatkownicy) do kapusty?

Krajalnica do kapusty (popularnie zwana szatkownicą) daje możliwość błyskawicznego poszatkowania warzyw – i to w dużych ilościach. Dysponując jednym z urządzeń (zwłaszcza urządzeniem elektrycznym), będziecie Państwo w stanie przygotować aromatyczną kapustę kiszoną – idealną do pierogów, bigosu oraz zup. Dodatkową zaletą krajalnic jest fakt, że są bardzo łatwe w obsłudze (zarówno te tradycyjne, jak i elektryczne).

Ceny krajalnic do kapusty

– Szatkownica do kapusty 4 – nożowa DUŻA, Z SZUFLADĄ – wykonana z drewna topolowego (waga urządzenia: 5 kg) – cena: 70.00 PLN.
– Szatkownica do kapusty ze stojakiem oraz tarczą do szatkowania (materiał wykonania: stal nierdzewna) – cena: 9 438.00 PLN.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Cennik podany na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Krajalnica do kapusty
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria krajalnic

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany